Boxdel, Fame MMA

i

Autor: AKPA

SPORT

Fame MMA 19 GODZINA. O której rozpoczyna się gala 2.09?

2023-09-02 11:13

Karta walk Fame MMA 19 przepełniona jest emocjonującymi walkami, dlatego nikt z zainteresowanych nie chce przegapić żadnego pojedynku. Najważniejsze informacje na temat godziny rozpoczęcia sobotniej gali 2 września i to, kiedy należy spodziewać się pierwszego starcia zawodników w oktagonie, znajdziecie poniżej.

Godzina Fame MMA 19 interesuje wiele osób - w końcu z niecierpliwością czekają na kolejną galę i nie chcą przegapić żadnego starcia. O której pierwsza walka na Fame MMA 19? To żadna tajemnica. W sobotę 2 września Tauron Arena w Krakowie zapłonie. Wszystko przez dwadzieścia nazwisk i dziesięć walk, które odbędą się w oktagonie. Tym razem włodarze federacji postawili na dziewięć pojedynków mężczyzn i na jedno starcie kobiet. Karta walk Fame MMA 19 robi na wszystkich ogromne wrażenie i ciężko jest przewidzieć wyniki. Jako pierwsi w oktagonie pojawią się Natan "Bóg Estetyki" Marcoń kontra Mariusz "Hejter" Słoński. Sprawdź o której oglądać Fame MMA 19 i kiedy rozpoczyna się pierwsza walka.

CO PIJE KROWA? Zagadki i śmieszne pytania #EwelinaPyta

GODZINA Fame MMA 19

O której godzinie jest Fame MMA 19? Transmisja sobotniego wydarzenia rozpoczyna się o godzinie 19:30, jednak pierwszej walki należy spodziewać się chwilę po godzinie 20:00. Ciężko jest przewidzieć godzinę ostatniej walki, ze względu na dziesięć pozycji w karcie walk. Nie wiemy jak będą przebiegać starcia w oktagonie, ani ile rund będą trwać. Najprawdopodobniej main-even rozpocznie się w okolicach godziny 23-24. Galę Fame MMA 19 można obejrzeć wyłącznie w płatnym systemie PPV, który można zakupić w dwóch wariantach.

ZOBACZ TAKŻE: PPV na Fame MMA 19. Ile kosztuje i gdzie kupić?

Sonda
Fame MMA 19 - będziesz oglądać?