Fame MMA

i

Autor: AKPA

Fame MMA 18 - konferencja 2. Kiedy i o której jest druga konferencja Fame MMA?

2023-05-18 19:49

Fame MMA już w sobotę 20 maja. Będzie to w sumie 18. edycja sportowej gali podczas której dojdzie do dziesięciu starć. Zanim jednak to nastąpi, na fanów wydarzenia czeka druga konferencja. Kiedy oglądać? O której godzinie jest druga konferencja Fame MMA? Tego nie można przegapić.

Druga konferencja Fame MMA 18 zbliża się wielkimi krokami. O której godzinie oglądać? Kiedy konferencja Fame MMA 18 na żywo? Już w sobotę 20 maja odbędzie się kolejna sportowa gala. Mowa o Fame MMA 18, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Karta walk Fame MMA 18 jest już znana i zachwyca widzów z całej Polski. Nie dość, że każdy fan bederacji będzie mógł obejrzeć osiem pojedynków, to na sam koniec będą czekać na wszystkich dwa main eventy. W walkach wieczoru zmierzą się Marcin Dubiel kontra Amadeusz 'Ferrari' Roślik, a także Kacper Crusher Błoński kontra (ponownie) Amadeusz 'Ferrari' Roślik. W karcie walk Fame MMA 18 widnieją także dwa pojedynki, które stoczą panie. W oktagonie zobaczymy Elizabeth 'Lizi' Anorue i Dominikę Rybak, a także Martę Linkiewicz i Ewę Brodnicką. Zanim jednak dojdzie do gali Fame MMA 18, na wszystkich czeka druga konferencja.

Loteria Fame MMA 18 GTR - ZASADY, CENA. Do wygrania auto za MILION!

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Fame MMA 18 - druga konferencja [DATA, GODZINA]

Kiedy druga konferencja Fame MMA 18? To żadna tajemnica. Druga konferencja Fame MMA 18 odbędzie się już w czwartek 18 maja o godzinie 20:00. Transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na YouTube.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 18 - KARTA WALK. Kto walczy na Fame MMA 20 maja 2023?

Druga konferencja Fame MMA 2 - BILETY

Gdzie kupić bilety na drugą konferencję Fame MMA 18? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Konferencja Fame MMA odbędzie się w Atlas Arena Łódź, a wejście od 16 roku życia jest całkowicie bezpłatne. Kto pierwszy - ten lepszy. Liczba miejsc na widowni jest ograniczona.

Sonda
Czekasz na galę FAME MMA 18?
Listen on Spreaker.