fame mma

i

Autor: AKPA

Fame MMA 18 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto walczy i o której godzinie?

2023-05-20 22:06

W sobotni wieczór 20 maja na łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się osiemnasta gala Fame MMA. Karta walk przepełniona jest mocnymi nazwiskami, dlatego warto wiedzieć kto o której walczy. Kolejność walk na Fame MMA 18 znajdziecie w artykule poniżej. Tego nie można przegapić!

Kolejność walk na Fame MMA 18 ciekawi wiele osób. Kto walczy i o której godzinie? W sobotę 20 maja odbędzie się osiemnasta gala federacji Fame MMA. Wszystko odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, do której zawita wielu fanów sportów walki. W oktagonie nie zabraknie panów, ale także pań! Widzowie ponownie zobaczą Martę Linkiewicz, która zmierzy się z Ewą Brodnicką. To jednak nie koniec zaskoczeń. Niespodzianką jest loteria, w której nagroda główna to samochód od Buddy wart MILION złotych, a także Double Main Event, w którym Amadeusz Roślik, znany wszystkim jako Ferrari, zmierzy się z Kacprem Błońskim, a potem z Marcinem Dubielem. Sprawdź kolejność walk Fame MMA 18.

Mama to KRÓLOWA PRZYPAŁÓW?! Dzień Matki #EwelinaPyta

Kolejność walk Fame MMA 18 - godziny walk

Kto walczy na Fame MMA 18? Jaka jest kolejność walk? Jako pierwsi do oktagonu wejdą Michał Spysiński i Jakub "Paramaxil" Frączek. Ostatnią walką będą dwa main eventy, w których zmierzy się Amadeusz "Ferrari" Roślik najpierw z Kacprem Błońskim, a potem z Marcinem Dubielem. Całą kolejność walk Fame MMA 18, znajdziecie poniżej:

  1. Michał Spysiński vs. Jakub 'Paramaxil' Frączek
  2. Elizabeth 'Lizi' Anorue - Dominika Rybak
  3. Natan Marcoń - Dariusz 'Daro Lew' Kaźmierczuk (MMA)
  4. Piotr 'Szeli' Szeliga - Michał Pasternak (K-1)
  5. Tomasz Gromadzki vs. Alan Kwieciński (K-1)
  6. Maksymilian 'Wiewiór' Wiewiórka - Arkadiusz Tańcula - walka o pas do 84 kg (MMA)
  7. Dawid Dzinold Rzeźnik  - Robert 'Sutonator' Pasut (K-1)
  8. Marta 'Linkimaster' Linkiewicz - Ewa 'Kleo' Brodnicka (MMA)
  9. Kacper Crusher Błoński - Amadeusz 'Ferrari' Roślik
  10. Marcin Dubiel - Amadeusz 'Ferrari' Roślik.

Przypomnijmy, że gala Fame MMA 18 rozpoczyna się o godzinie 20:00. Pierwszego pojedynku należy spodziewać się około 20:15-20. Warto jednak oglądać Fame MMA 18 od samego początku, by nie przegapić żadnego starcia.

ZOBACZ TAKŻE: Loteria Fame MMA 18 GTR - ZASADY, CENA. Do wygrania auto za MILION!

Sonda
Czekasz na galę FAME MMA 18?
Listen on Spreaker.