Fame MMA

i

Autor: AKPA

Fame MMA 18 - GODZINA. O której jest Fame MMA 20 maja?

2023-05-20 14:33

Fame MMA odbędzie się po raz osiemnasty już 20 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Wśród zawodników pojawią się nie tylko panowie, ale także cztery panie. O której godzinie oglądać Fame MMA 18? Jak przedstawia się karta walk? Sprawdźcie - tego nie można przegapić.

Godzina gali Fame MMA 18 ciekawi wiele osób. O której godzinie rozpoczyna się sportowa gala? Ile godzin trwa Fame MMA? Już w sobotę 20 maja w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się kolejna edycja sportowego wydarzenia, które od lat cieszy się ogromną popularnością. Karta walk Fame MMA 18 jest bardzo bogata i liczy aż 10. pojedynków - w tym dwa main eventy i dwie walki kobiet. W oktagonie zobaczymy Elizabeth 'Lizi' Anorue kontra Dominika Rybak, a także dawno nie widzianą już w klatce Fame Martę Linkiewicz, która stawi czoła Ewie Brodnickiej. W double main evencie zmierzą się ze sobą panowie i będą to Marcin Dubiel i Amadeusz 'Ferrari' Roślik, który następnie stanie oko w oko z Crusherem, czyli Kacprem Błońskim.

Loteria Fame MMA 18 GTR - ZASADY, CENA. Do wygrania auto za MILION!

Szybkie Pytania - Skolim

Fame MMA 18 - GODZINA

O której godzinie jest Fame MMA 18? Godzina gali jest już znana! Początek zaplanowany jest na godzinę 20:00, jednak pół godziny wcześniej  zostanie otwarte studio, które poprowadzi DeejayPallaside. O której pierwsza walka na Fame MMA 18? Jako pierwsi w oktagonie zmierzą się ze sobą Mateusz Spysiński i Jakub Frączek. Ich walki należy spodziewać się około godziny 20:10-20:20. Warto jednak oglądać galę Fame MMA 18 od samego początku, by nie przegapić żadnego starcia. Szykuje się mocna gala Fame MMA 18!

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 18 - KARTA WALK. Kto walczy na Fame MMA 20 maja 2023?

Listen on Spreaker.
Sonda
Czekasz na galę FAME MMA 18?