Fame MMA 17 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na galę? [CENA]

i

Autor: AKPA Fame MMA 17 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na galę? [CENA]

Fame MMA 17 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na galę? [CENA]

2023-02-03 18:42

Fame MMA 17 na żywo blisko oktagonu, to gwarancja niesamowitych emocji i wrażeń. Już 3 lutego w Krakowie odbędzie się kolejna edycja wydarzenia, gdzie widzowie będą mogli zgromadzić się nie tylko przez telewizorami i komputerami, ale także na żywo przed klatką! Ile kosztuje bilet na Fame MMA 17? Gdzie kupić wejściówkę by obejrzeć galę proste z trybun?

Spis treści

  1. Fame MMA 17 - BILETY, CENA, GDZIE KUPIĆ

Bilety na Fame MMA 17 to ważna kwestia, której poszukuje wiele osób. Niektórzy zakupili wejściówki na galę dużo wcześniej, jednak jest też dużo spóźnialskich, którzy na ostatnią chwilę szukają biletów na Fame MMA 17. Już w piątek 3 lutego w Krakowie odbędzie się kolejna sportowa gala, która od lat dostarcza widzom emocji i wrażeń. Karta walk Fame MMA 17 liczy łącznie 10. pojedynków i zapowiada się całkiem nieźle. Widzowie z niecierpliwością czekają na starcie wieczoru, czyli pojedynek Amadeusza Roślika, który zmierzy się z debiutantem federacji - Kamilem Łaszczykiem. Obiecująco zapowiada się także walka aktora Sebastiana Fabijańskiego, który stanie twarzą w twarz z Wacławem Osieckim.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 17 - cena PPV. Ile kosztuje transmisja PPV na Fame MMA 3 lutego?

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Fame MMA 17 - BILETY, CENA, GDZIE KUPIĆ

Chcesz obejrzeć Fame MMA 17 na żywo? Znajdź się na trybunach w Krakowie i podziwiaj walki zawodników! Bilety na Fame MMA 17 można zakupić online na stronie ebilet.pl, a ich ceny zaczynają się już od 100 zł. Co ciekawe najdroższy bilet kosztuje od 1800 zł. Taką kwotę trzeba zapłacić za miejsce VIP na Fame MMA 17 w piątek 3 lutego 2023 roku. Wejściówki na płytę w Tauron Arenie są w pełni wykupione.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 17 - gdzie oglądać? Transmisja PPV, stream za free 3.02.2023

Sonda
Będziesz oglądać Fame MMA 17?