fame mma

i

Autor: AKPA

SPORT

Fame Friday Arena - GODZINA. O której jest gala 21.07?

2023-07-21 8:18

Fame Friday Arena już w piątek 21 lipca! Nowy projekt Boxdela, Wojtka Goli, Krzysztofa Rozpary i Rafała Pasternaka, mimo iż jeszcze dobrze się nie zaczął, triumfuje w internecie. O której godzinie zaczyna się gala? Sprawdź, by nie przegapić!

Godzina Fame Friday Arena 1 interesuje wiele osób. Kiedy rozpoczyna się gala? O której godzinie do oktagonu wchodzą pierwsi zawodnicy? Już w piątek 21 lipca odbędzie się pierwsza, debiutancka gala nowo powstałej federacji, za którą odpowiada Boxdel, Wojtek Gola, Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak. Mowa o Fame Friday Arena czyli gali, która odbędzie się na mniejszych obiektach w wielu miastach w Polsce. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się we Wrocławiu na Hali Stulecia, a w oktagonie widzowie zobaczą takich zawodników jak: Kubańczyk, Alberto Simao, Daro Lew czy też Piotr Tyburski. W oktagonie w formule MMA zawalczą także kobiety. Olga „Nanami Chan” Sałacka zmierzy się w piątek z Elizabeth Lizi Anorue. Sprawdź o której godzinie rozpoczyna się Fame Friday Arena.

ZOBACZ TAKŻE: Fame Friday Arena 2023 - KARTA WALK. Kto walczy 21 lipca?

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Fame Friday Arena 1 - GODZINA

O której godzinie jest Fame Friday Arena 21.07.2023? Dwudziestu zawodników i dziesięć elektryzujących pojedynków w trzech formułach już w ten piątek! Jako pierwszy do oktagonu wejdzie Piotr Bylina, który zawalczy z Kornelem Reglem. Tę walkę będzie można obejrzeć na żywo za darmo na YouTubie federacji Fame MMA. Gale Fame Friday Arena rozpoczyna się o godzinie 19:30. Pierwsza walka rozpocznie się w okolicach godziny 20:00, a ostatnia w okolicach północy. 

ZOBACZ TAKŻE: Fame Friday Arena PPV - CENA. Gdzie i za ile kupić dostęp do gali 21.07?

Sonda
Fame Friday Arena - jak ci się podoba ten pomysł