Dawid Kubacki

i

Autor: Darko Bandic/Associated Press/East News

Gwiazdy

Dawid Kubacki o stanie zdrowia swojej żony. To usłyszała od lekarzy

2023-06-04 9:37

Marzec zdecydowanie nie był najlepszym okresem dla Dawida Kubackiego i jego żony. Ze względu na poważne problemy zdrowotne, żona skoczka narciarskiego trafiła do szpitala, w konsekwencji czego zdecydował się zrezygnować ze startu w Pucharze Świata. Niedługo później okazało się, że lekarze walczą o życie jego ukochanej. Po kilku tygodniach rehabilitacji zdradził, jak obecnie czuje się jego żona.

Skoczek narciarski ujawnił, jak obecnie czuje się jego żona. Dawid Kubacki zdradził również, co usłyszała od lekarzy po tym, jak opuściła szpital. Okazuje się, że pomimo poprawy jej stanu zdrowia, są rzeczy, na które musi uważać. Pod koniec marca życie rodziny sportowca wywróciło się do góry nogami. To zdecydowanie nie był łaskawy czas dla jego bliskich, a szczególnie jego żony Marty. Skoczek narciarski, ze względu na nagłą hospitalizację Marty Kubackiej, spowodowaną problemami kardiologicznymi, wycofał się ze startu w Pucharze Świata w Vikersund. Niedługo później przyznał, że lekarze walczą o życie jego żony. Cała Polska trzymała kciuki za to, by Marta Kubacka jak najszybciej wróciła do formy. Na szczęście wszystko skończyło się pozytywnie. Żona skoczka opuściła szpital z wszczepionym rozrusznikiem serca. Choć od zdarzenia minęło już kilka tygodni, to Dawid zdradził, że jego ukochana czuje się już lepiej, jednak musi dostosowywać swoje życie do zaleceń specjalistów.

Mariusz Pudzianowski kiedyś wyglądał zupełnie inaczej. To naprawdę jego bicepsy?!

Someone Like Youuuu | #DokończPiosenkę 16

Marta Kubacka - stan zdrowia

Stan Zdrowia Marty Kubackiej martwi wszystkich fanów Dawida, którzy wspierali jego rodzinę w trakcie trudnych chwil. W efekcie ciężkiej pracy lekarzy, kobieta powoli wraca do formy. Niestety, dolegliwości nie pozwalają jej jeszcze na to, by zajmować się domem tak, jak przed chorobą. Co więcej, specjaliści kategorycznie zakazali jej prowadzenia samochodu. W wywiadzie z Super Expressem ujawnił, w jaki sposób radzi sobie z łączeniem obowiązków.

Mama Roksany Węgiel oczarowała fanów. Myśleli, że to jej siostra!

Marta nie może na razie jeździć samochodem, więc trzeba różne rzeczy ogarniać, ale jak choćby to się zmieni, to nie będzie problemów, że muszę być w domu. Czasem może zajść potrzeba pojechania z dzieckiem do lekarza, bo nie miał kto inny tego zrobić. Wtedy muszę być. Ale jak będzie mogła jeździć samochodem to wiele tego typu spraw się poprawi.

Skoczek wielokrotnie podkreślał, że jego żona jest niesamowicie silną kobietą, która znakomicie poradziła sobie z przeciwnościami losu i wspólnie, z pomocą specjalistów, starają się, by Marta jak najszybciej odzyskała pełnię sił.

Źródło: Dawid Kubacki o stanie zdrowia swojej żony. To usłyszała od lekarzy