Clout MMA

i

Autor: materiały prasowe

O KTÓREJ GODZINIE

Clout MMA 3 - GODZINA. O której rozpoczyna się gala? Kto walczy pierwszy?

2023-12-28 15:20

Już w piątek 29 grudnia odbędzie się trzecia gala świeżej federacji na rynku freak-fightów. Mowa o Clout MMA, której twarzą jest Lexy Chaplin i Sławomir Peszko. Sprawdź, o której godzinie rozpoczyna się Santa Clout i o której pierwsi zawodnicy wchodzą do oktagonu.

Godzina rozpoczęcia Clout MMA 3 ciekawi wiele osób. Już w najbliższy piątek 29 grudnia w Warszawie, odbędzie się trzecia gala federacji Clout MMA. Jej twarzami są Lexy Chaplin i Sławomir Peszko, co dla fanów freak-fightów było sporym zaskoczeniem. 29.12.2023 widzowie zobaczą starcia zawodników, ale i zawodniczek. Sporym zaskoczeniem okazał się pojedynek Moniki Laskowskiej kontra Marianna Schreiber, tym bardziej że żona posła PiS, jeszcze kilka miesięcy temu była przeciwna całej federacji. Karta walk Clout MMA 3 liczy osiem pojedynków, a może okaże się, że będzie ich dziewięć! Na kilkanaście dni przed galą padła informacja, że po walce Denisa z Patrykiem Masiakiem, lekarze podejmą decyzję czy „Bad Boy” może stoczyć kolejne starcie. Jeśli decyzja będzie pozytywna, Denis Załęcki zawalczy z Marconiem w formule MMA na dystansie 3x3 minuty.

Jarek z Chłopaków do wzięcia z Gosią wyremontował mieszkanie

GODZINA Clout MMA 3

O której godzinie jest Clout MMA 3? Oficjalna gala rozpoczyna się w piątek 29 grudnia o godzinie 20:00, natomiast wcześniej widzowie będą mogli obejrzeć studio. Przypomnijmy, że Clout MMA 3 odbędzie się w Warszawie w Studio Polsat 1600. Galę będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji PPV. Za pakiet basic trzeba zapłacić 34,99 zł, natomiast za transmisję pakietu premium 39,99 zł. Jako pierwsi do oktagonu na gali Clout MMA 3 wchodzą Szwedos i Banersky, którzy w walce 2 na 2 zmierzą się z Mavsem i Świstakiem.

Sonda
Clout MMA 3: ciekawi Cię walka Schreiber kontra Laskowska?