Laluna

i

Autor: materiały prasowe Clout MMA

o której oglądać

Clout MMA 2 - GODZINA. O której godzinie rozpoczynają się walki?

2023-10-28 11:29

Już w najbliższą sobotę 28 października odbędzie się druga gala nowopowstałej federacji. Mowa o Clout MMA, której twarzą jest Lexy Chaplin i Sławomir Peszko. Sprawdź, o której godzinie rozpoczyna się wydarzenie i o której pierwsi zawodnicy wejdą do oktagonu.

Godzina rozpoczęcia Clout MMA 2 ciekawi wiele osób. Już w najbliższą sobotę 28 października w Orlen Arenie w Płocku, odbędzie się druga gala nowopowstałej federacji. Jej twarzami są Lexy Chaplin i Sławomir Peszko, co dla fanów freak-fightów było sporym zaskoczeniem. Przed nami gala podczas której widzowie zobaczą starcia zawodników, ale i zawodniczek. Nie zabraknie debiutantów, a także innych zaskoczeń! Karta walk Clout MMA 2 liczy dwanaście pojedynków w tym jeden, podczas którego Rafał „Boro” Borkowski będzie miał aż 10 rywali. W oktagonie nie zabraknie także niepełnoletniego brata Lexy - Toniego Chaplin, który zmierzy się z Marcelem Gawrońskim w MMA na zasadach semi-pro.

Pamiętacie Las Ketchup? Ich hit Asereje śpiewali wszyscy!

O której Clout MMA 2 - GODZINA

O której godzinie jest Clout MMA 2? Oficjalna gala rozpoczyna się w sobotę 28 października o godzinie 20:00, natomiast od godziny 19:00 widzowie będą mogli obejrzeć studio. Przypomnijmy, że Clout MMA 2 odbędzie się w Orlen Arenie w Płocku, a galę będzie można obejrzeć za pośrednictwem transmisji PPV. Koszt pakietu basic to 34,99zł natomiast pakietu premium 39,99zł. 

Sonda
Czy walka nieletnich na Clout MMA to przesada?