Ceremonia Zamknięcia Igrzysk Europejskich - TRANSMISJA w TV i online. O której oglądać?

i

Autor: screen z YouTube/Miasto Kraków Ceremonia Zamknięcia Igrzysk Europejskich - TRANSMISJA w TV i online. O której oglądać?

TRANSMISJA

Ceremonia Zamknięcia Igrzysk Europejskich - TRANSMISJA w TV i online. O której oglądać?

2023-07-02 15:58

III Igrzyska Europejskie organizowane w Polsce dobiegają końca. W niedzielę 2 lipca 2023 roku odbędzie się oficjalna Ceremonia Zamknięcia wydarzenia, podczas której będzie się działo. Na wszystkich czeka moc sportowych wrażeń, ale także muzyczne doznania. Sprawdź, gdzie i o której oglądać na żywo Ceremonię Zamknięcia Igrzysk Europejskich.

Zakończenie Igrzysk Europejskich 2023 zastanawia wiele osób. Jaki będzie przebieg ceremonii? O której godzinie rozpoczyna się wydarzenie? III Igrzyska Europejskie organizowane były w Polsce, a gospodarzem było miasto Kraków. To właśnie tam 21 czerwca oficjalnie rozpoczęto sportowe wydarzenie, a Ceremonię Otwarcia uświetnił występ Roxie Węgiel, Tribbsa, grupy Golec uOrkiestra i nie tylko. Wszystko to odbyło się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie i tak samo będzie 2 lipca w niedzielę podczas Ceremonii Zamknięcia Igrzysk. Tym razem na scenie zobaczymy Dodę, Justynę Steczkowską, Viki Gabor, Halinę Mlynkovą, Sarę James, Gromeego, Julię Belei, Karolinę Leszko, Andrzeja Lamperta i zespół Pectus.

Igrzyska Europejskie 2023. Budowa boisk tymczasowych na Rynku Głównym w Krakowie

Zamknięcie Igrzysk Europejskich - TRANSMISJA, GODZINA

Kiedy i o której godzinie jest Ceremonia Zamknięcia Igrzysk Europejskich? Spektakularne wydarzenie odbędzie się w niedzielę 2 lipca 2023 roku na Stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie. Wydarzenie jest biletowane, natomiast w telewizji będzie można obejrzeć transmisję na żywo na antenie TVP 1 i TVP Sport o godzinie 20:25 i potrwa do godziny 23:00.

Co to są Igrzyska Europejskie? Ile jest dyscyplin i kto reprezentuje Polskę?

Sonda
Czy interesujesz się Igrzyskami Europejskimi Kraków-Małopolska 2023?