Zmysłowy taniec Anny Lewandowskiej rozgrzał internautów. Co za kocie ruchy!

i

Autor: AKPA, screen z TikTok/@annalewandowska Zmysłowy taniec Anny Lewandowskiej rozgrzał internautów. Co za kocie ruchy!

Zmysłowy taniec Anny Lewandowskiej rozgrzał internautów. Co za kocie ruchy!

2023-03-23 13:04

Anna Lewandowska wie jak rozpalić zmysły swoich fanów. Teraz postanowiła pokazać swoje nowe umiejętności taneczne i w rytm muzyki uwodzicielsko pokręciła biodrami. Co na to Robert Lewandowski? Kocie ruchy w koszulce FC Barcelony to niecodzienny widok!

Anna Lewandowska to najpopularniejsza i jedna z bogatszych celebrytek z Polski. Niesamowicie ceniona za sukcesy, wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów, a także za to, jaką jest żoną i matką dla swoich córek. Choć prowadzi intensywne życie, biznesy i jest bardzo rozchwytywaną osobą przez media i paparazzi, to w wolnych chwilach uwielbia tańczyć. Ostatnio coraz częściej chwali się efektami swoich treningów, które odbywają się pod okiem przystojnego tancerza bachaty. Już nie raz żona Roberta Lewandowskiego wijąc się na zmysłowych nagraniach, oczarowała swoich fanów z Polski i ze świata. Teraz postanowiła zatańczyć na swoim tarasie i wyszło jej to naprawdę nieźle! Czy minęła się z powołaniem? 

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Taniec Anny Lewandowskiej - co na to Robert?

Anna Lewandowska coraz śmielej zachowuje się w mediach społecznościowych. Najpierw filmiki z trenerem bachaty, z którym tańczyła naprawdę zmysłowo, a teraz kocie ruchy solo w koszulce FC Barcelony. Internauci jednocześnie zastanawiają się, czy Robercik nie jest przypadkiem zazdrosny o żonę, a z drugiej strony nie mogą przestać na nią patrzeć!

- Queen🫶💙❤️

- Super się rusza 👍🤩

- Aniu super się ruszasz!

Jak widać przeprowadzka do Barcelony przyniosła jej nie tylko nowy dom, ale także nową pasję. Na nagraniu poniżej możecie zobaczyć zmysłowy taniec Anny Lewandowskiej. Kocie ruchy wprawiły w osłupienie niejedną osobę!

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska ma sobowtóra w Polsce. Ta dziewczyna wygląda jak ona!

Listen on Spreaker.