Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA Magdalena Narożna

Magdalena Narożna przeszła spektakularną metamorfozę. Wygląda jak nastolatka!

2023-03-23 12:02

Od kilku dnia Magdalena Narożna zachwyca swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Wszystko przez metamorfozę jaką przeszła, a przede wszystkim przez zgubione kilogramy, dlatego nic dziwnego, że jej sylwetka oczarowała wiele osób. Madzia z Pięnych i młodych wygląda jak nastolatka!

Magdalena Narożna przeszła niesamowity GLOW UP! Najpopularniejsza artystka z branży disco polo, wie jak zauroczyć swoich obserwatorów. Zdjęcia w bikini na plaży, piękne sukienki, ubrania które podkreślają kobiece kształty i makijaż odznaczający jej urodę. W ostatnim czasie fani wokalistki Piękni i młodzi, zaobserwowali u niej zmiany! Jej buzia wydawała się znacznie szczuplejsza, a rysy twarzy były mocno podkreślone. Szczery uśmiech na twarzy, relaks w klinice medycyny estetycznej i zdjęcia z domowej siłowni - to oznacza tylko jedno! Magdalena Narożna przeszła niesamowitą metamorfozę, a na widok jej nowej sylwetki szczęka po prostu opada! Lato zbliża się wielkimi krokami, więc nic dziwnego, że wokalistka Pięknych i młodych robi formę, by na plaży wyglądać po prostu zniewalająco!

Masters (Szybkie Pytania)

Magdalena Narożna - metamorfoza

Kiedy internauci zobaczyli szczupłą sylwetkę Magdaleny Narożnej, zaczęli zadawać pytania "kiedy?", "jak to się stało"? Wokalistka Pięknych i młodych wzięła się za porządne treningi, a metamorfozę jaką przeszła, krok po kroku zaczęła pokazywać na swoim Instagramie. Uwagę przykuwa jej płaski i umięśniony brzuch, a także szczupłe nogi. Przemiana Pięknej i młodej wyszła na wielki plus, o czym świadczą między innymi komentarze zachwyconych fanów gwiazdy disco polo:

- Ale pani schudła👏👏😍. Dieta i ćwiczenia prawda??

- Madzia wyglądasz jak siedemnastolatka 👍😉

- Jej jaka chudziutka !😍

- Rewelacyjnie Pani wygląda, zdecydowanie na plus 😍❤️

Poniżej możecie zobaczyć, jaki glow up przeszła Magdalena Narożna. Jej wysportowana figura robi wrażenie!

ZOBACZ TAKŻE: Angelika Żmijewska z Topky kusi boską figurą w Panamie. Ciężko oderwać od niej wzrok!