Pytanie na Śniadanie

i

Autor: AKPA

ŻARTY W TV

Zdjęcie z Pytania na Śniadanie rozbawiło widzów programu. Żart się udał?

2023-08-11 9:12

Pytanie na Śniadanie to program, obok którego widzowie TVP nie potrafią przejść obojętnie. Nie dość, że oglądają go w telewizji, to jeszcze śledzą to, co dzieje się na oficjalnym fanpage na Facebooku czy też Instagramie. To właśnie tam pojawiło się zdjęcie, które rozbawiło wiele osób do łez. Żart z Małgorzatą Tomaszewską się udał? Zobaczcie.

Pytanie na Śniadanie to program, który od wielu lat emitowany jest w Telewizji Polskiej. Magazyn poranny miał swój pierwszy odcinek 2 września 2002 roku i za każdym razem notuje spore wyniki oglądalności. Jak łatwo można obliczyć na antenie jest już 21 lat i nie zanosi się, żeby był koniec. W sumie nie ma się co dziwić. Widzów ciekawią tematy omawiane w programie, a także nie mogą napatrzeć się na swoich ulubionych prowadzących. Latem, gdy pogoda dopisuje studio Pytania na Śniadanie mieści się na dworze. To właśnie tam rozmieszczone są wygodne kanapy na których zasiadają goście, a także mieści się letnia kuchnia w której przyrządzane są smakołyki. Co ciekawe, w kuchni goszczą nie tylko kucharze, ale także i gwiazdy! Jedną z nich była chociażby Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, czy też Filip Lato. Przejdźmy jednak do tego, co wydarzyło się na planie. Internauci pękają ze śmiechu!

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy taniec Iwony i Gerarda z Sanatorium Miłości wzrusza do łez. Ciężko oderwać wzrok

Małgorzata Tomaszewska i jej Samojed w studiu Radia Supernova

Ekipa Pytania na Śniadanie z ciążowym brzuszkiem

Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży i spodziewa się dziecka. W internecie pod uroczym zdjęciem prezenterki z brzuszkiem posypały się gratulacje, ale niektórzy fani zaczęli martwić się, czy przez błogosławiony stan, dziennikarka nie zrezygnuje z prowadzenia Pytanie na Śniadanie. Póki co tak się nie stało, ponieważ Małgorzata Tomaszewska wystąpiła w jednym z najnowszych odcinków śniadaniówki i eksponowała swój ciążowy brzuszek. W związku z tym, na oficjalnym fanpage Pytania na Śniadanie na Facebooku, pojawiło się zdjęcie Gosi i… innych pracowników TVP. Ich "ciążowe" brzuszki rozśmieszyły niejednego internautę. Musimy przyznać, że żart się udał i wygląda to naprawdę fajnie :) 

Sonda
Którego z prowadzących "Pytanie na śniadanie" lubisz najbardziej?