Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Tak wyglądała Małgorzata Tomaszewska zanim stała się sławna. Zobaczcie jej stare zdjęcia, kiedy była dzieckiem

Małgorzata Tomaszewska pracuje w mediach już od 11 lat. Dziś jest jedną z największych gwiazd TVP. Jak wyglądała kiedyś? Zobacz w naszej galerii, jak zmieniała się prowadząca programu "Pytania na śniadanie", która ogłosiła niedawno, że spodziewa się dziecka!

Spis treści

  1. Małgorzata Tomaszewska – kim jest? Ile ma lat?
  2. Kim był pierwszy mąż Tomaszewskiej?
  3. Małgorzata Tomaszewska urodziła! Prezenterka po raz drugi została mamą
  4. Zobacz, jak kiedyś wyglądała Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska – kim jest? Ile ma lat?

Małgorzata Tomaszewska jest córką Jana Tomaszewskiego, wybitnego bramkarza reprezentacji Polski i Katarzyny Calińskiej Moura, która zdobyła tytuł mistrzyni Polski w tenisie stołowym.

Małgorzata Tomaszewska przyszła na świat 28 stycznia 1989 roku w Łodzi, co oznacza, że dziś ma 34 lata. Była gwiazda TVP i prowadząca programu "Pytanie na śniadanie" dorastała w sportowej rodzinie - od najmłodszych lat przejawiała zainteresowanie aktywnością fizyczną, a pasję do tenisa stołowego odziedziczyła po mamie. Rodzice Tomaszewskiej rozwiedli się, gdy Małgorzata miała 11 lat.

Nie marzyłam o tym, żeby pracować w programie śniadaniowym ponieważ ja się wstydziłam nawet pojechać z tatą do studia nagraniowego – opowiadała swego czasu w "Pytaniu na śniadanie".

Treningi i obozy sportowe zeszły jednak na dalszy plan, a córka legendy futbolu ostatecznie postawiła na dziennikarstwo i pracę w telewizji. Jakie wykształcenie ma Małgorzata Tomaszewska? Kim jest z zawodu? Tomaszewska studiowała psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie.

Małgorzata Tomaszewska karierę w mediach rozpoczęła w 2012 roku prowadząc na kanale Sportklub program "Barcelona vs Real Madryt". Głośno zrobiło się o niej w 2015 roku, kiedy jako pogodynka Polsatu wystąpiła w 4. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W parze z Robertem Kochankiem (dziś znanym przede wszystkim za sprawą randkowego reality show "40 kontra 20") wywalczyła 9. miejsce.

Małgorzata Tomaszewska w 2018 roku rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej i do niedawna była jedną z jej najjaśniejszych gwiazd. Prezenterka "Pytania na śniadanie", a wcześniej gospodyni "The Voice of Poland" i "The Voice Senior" dziś już nie pracuje w TVP.

Czy Małgorzata Tomaszewska była Miss Polonia? To pytanie zadają sobie niektórzy internauci. Córka Jana Tomaszewskiego od piętnastego roku życia próbowała swoich sił jako modelka, ale nie wiązała z tym zawodem przyszłości.

Czytaj też: Małgorzata Tomaszewska spisała testament. Zrobiła to dla niego!

Kim był pierwszy mąż Tomaszewskiej?

Pierwszym mężem Małgorzaty Tomaszewskiej był kierowca rajdowy - to po nim ma nazwisko Słomina. O ich związku wiadomo jednak niewiele. Para szybko się rozwiodła, a Tomaszewska poślubiła Ahmeta Seyfia Yigita Tarciego, z którym ma 6-letniego syna Enza. Związek z Turkiem także nie przetrwał próby czasu. Tomaszewska jest dwukrotnie rozwiedziona.

Małgorzata Tomaszewska urodziła! Prezenterka po raz drugi została mamą

Małgorzata Tomaszewska w sierpniu 2023 r. ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.

Czuję się super. Bardzo rzadko dzielę się informacjami z prywatnego życia w mediach, dlatego stresowałam się przed dzisiejszym czerwonym dywanem w PNŚ! Ogłoszenie ciąży było dla mnie większym stresem niż niejeden program telewizyjny. Muszę przyznać, że nasi widzowie są bardzo spostrzegawczy i domyślali się wcześniej – wyznała w rozmowie z TVP. Córeczka prezenterki przyszła na świat w lutym 2024 r. Dziewczyna ma na imię Laura.

Kim jest jej nowy partner? Tego na razie nie wiadomo. Małgorzata Tomaszewska niechętnie dzieli się z mediami swoim życiem prywatnym. Światgwiazd.pl dowiedział się, że Tomaszewska jest w nowym związku od dwóch lat. Dwa poprzednie, nieudane małżeństwa nauczyły ją by chronić prywatność. Nigdy z nim nie pojawiała się publicznie i tak ma zostać. To jest dla nich najlepsze - czytamy.

Jak piękna prezenterka TVP wyglądała zanim stała się sławna? Dotarliśmy do archiwalnych fotografii i publikujemy je w galerii.

Zobacz, jak kiedyś wyglądała Małgorzata Tomaszewska

Źródło: "Pytanie na śniadanie". Tak kiedyś wyglądała Małgorzata Tomaszewska. Zobaczcie jej stare zdjęcia, kiedy była dzieckiem