Zaproś Mikołaja Radia SuperNova do swojej pracy i zgarnij nagrody! [ZASADY KONKURSU]

i

Autor: materiały prasowe Zaproś Mikołaja Radia SuperNova do swojej pracy i zgarnij nagrody! [ZASADY KONKURSU]

Zaproś Mikołaja Radia SuperNova do swojej pracy i zgarnij nagrody! [ZASADY KONKURSU]

2022-12-13 11:38

Ho, Ho, Ho! Wielkimi krokami zbliża się świąteczny czas, dlatego Mikołaj wraz z Elfem i swoją Śnieżynką postanowili odwiedzić słuchaczy Radia SuperNova. Tym razem brodacz w czerwonym stroju nie przybędzie do domów, lecz do miejsc pracy Polaków. Sprawdź szczegóły konkursu i wygraj wizytę świętego Mikołaja, a także wspaniałe prezenty!

Święty Mikołaj odwiedza nie tylko grzeczne dzieci, ale także grzecznych i kreatywnych słuchaczy Radia SuperNova! W tym roku nasz Mikołaj przyjeżdża z worem wspaniałych prezentów właśnie do słuchaczy, a dokładnie do ich nietypowych miejsc pracy. Strażacka remiza, cukiernia z pysznymi smakołykami, a może nawet do warsztatu samochodowego, na holownik zacumowany w porcie. Przekonaj nas, że miejsce w którym chcesz przyjąć naszego Mikołaja jest wyjątkowe, a nasza ekipa - święty Mikołaj z przyjaciółmi przyjadą do Ciebie z prezentami.

Co zrobić by wygrać? To banalnie proste! Wejdź na stronę zaprosmikolaja.radiosupernova.pl i poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy przekonaj nas, że to właśnie do Ciebie mamy wpaść z worem prezentów! Mamy dla Ciebie kosz świątecznych smakołyków, choinkę i 500 złotych. Przekonaj nas, że miejsce w którym chcesz przyjąć naszego Mikołaja jest wyjątkowe, a być może to właśnie Ciebie odwiedzimy!

Nasz Mikołaj przyjeżdża do wybranych wcześniej laureatów. Wizytę ekipy Radia SuperNova relacjonujemy na antenie. Z niektórych wyjazdów przygotowujemy krótkie materiały video, a najciekawsze filmy publikujemy na stronie i facebooku. Konkurs realizowany jest w terminie od dnia 28.11.2022 - 23.12.2022.

Sonda
Zaprosisz Mikołaja do swojego miejsca pracy?
Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3