Państwa, Miasta w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i zgarnąć Prezent Marzeń?

i

Autor: Radio SuperNova Państwa, Miasta w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i zgarnąć Prezent Marzeń?

Państwa, Miasta w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i zgarnąć Prezent Marzeń?

2022-11-23 14:10

Państwa, Miasta to zabawa w Radiu SuperNova. U Kuby Adamiaka w porannym programie możecie sprawdzić swoją znajomość wiedzy. Wystarczy zgłosić się do zabawy, odebrać telefon i... zgarnąć Prezent Marzeń. Jak to zrobić? Szczegóły znajdziecie na radiosupernova.pl.

Państwa, Miasta w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy i zgarnąć Prezent Marzeń? Na to pytanie starają się odpowiedzieć wszystkie osoby, które chcą w swojej kolekcji mieć Prezent Marzeń. Nie ma się co dziwić. Voucher można wykorzystać między innymi na SPA we dwoje, lot widokowy czy skok ze spadochronem. Jak zgarnąć taką niespodziankę od Radia SuperNova? Zasady są bardzo proste. Wystarczy zgłosić się do zabawy Państwa, Miasta, a następnie odebrać telefon od naszego prowadzącego.

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi

Państwa, Miasta w Radiu SuperNova: jak się zgłosić do zabawy?

Państwa, Miasta to zabawa, w której sprawdzamy Waszą znajomość z wiedzy w kultowej szkolnej grze. Wystarczy, że zgłosicie się wysyłają do nas SMS w treści wpisując dlaczego do Was mamy zadzwonić na numer 726 826 826. Następnie czekacie na telefon od Kuby Adamiaka. Osoba, która będzie miała największą ilość poprawnych odpowiedzi zgarnia Prezent Marzeń!

REGULAMIN

QUIZ. Kultowe cytaty z komedii PRL! 9/10 tylko dla najlepszych

Pytanie 1 z 10
"Kierunek – wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja" to cytat z filmu...