Ania Dąbrowska

i

Autor: AKPA Ania Dąbrowska pokazała dzieci

koncert

Wyjątkowy koncert Ani Dąbrowskiej w Warszawie. Wokalistka zagra w Klubie Stodoła

2024-06-14 17:42

Tuż po wyprzedaniu wiosennego koncertu w Warszawie, z okazji 20-lecia kariery, Ania Dabrowska zapowiada kolejny występ w stolicy! Ikona polskiego popu i jedna z najpopularniejszych polskich artystek wystąpi w Klubie Stodoła już 11 grudnia 2024. Nie zabraknie największych przebojów oraz niezapomnianych klasyków.

Ania Dąbrowska uznawana za Pierwszą Damę Polskiego Popu, jest wszechstronną artystką – wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów oraz producentką. Jej imponujące dokonania muzyczne obejmują siedem platynowych albumów, począwszy od "Samotności po zmierzchu" (2004) aż do "The Best Of" (2017). Zestawienie tych płyt przekroczyło łączny nakład ponad 500 000 egzemplarzy. Ani Dąbrowskiej towarzyszy także imponująca kolekcja nagród branżowych, z 25 nominacjami i 9 statuetkami Fryderyków na koncie. W 2004 roku została doceniona jako Wokalistka Roku i zdobyła nagrody za Nową Twarz Fonografii oraz Album Roku Pop za "Samotność po zmierzchu". Kolejne lata przyniosły kolejne wyróżnienia, w tym tytuł Wokalistki Roku w 2006 roku za album "Kilka historii na ten sam temat" oraz nagrody za piosenkę i wideoklip roku za utwór "Trudno mi się przyznać". W 2011 roku zdobyła Fryderyka za teledysk do "Bang, Bang", a w 2017 roku ponownie została uhonorowana tytułem Albumu Roku Pop za "Dla naiwnych marzycieli". W 2019 roku otrzymała honorowy tytuł Ambasadora Województwa Lubelskiego.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Ania Dąbrowska? Nie to Marta Gałuszewska! Co za charakteryzacja!

Koncerty 2024: Ania Dąbrowska w Warszawie

W październiku 2022 Ania Dąbrowska podzieliła się z fanami teledyskiem do najnowszego singla "Ktoś Inny". Klip przekroczył 2 miliony odtworzeń! Obecnie artystka pracuje nad swoją nową płytą.

11 grudnia 2024 Ania Dąbrowska ponownie wystąpi w Klubie Stodoła. Pełen energii i dynamiki repertuar, składający się z niezapomnianych przebojów z pewnością oczaruje nawet najbardziej wymagających melomanów. Wspaniałe brzmienie zespołu, wzbogacone o trzyosobowy chórek (Siostry Melosik, zdobywczynie Bursztynowego Słowika, oraz Ola Nowak, trenerka Voice Kids), efekty wizualne, spontaniczność i naturalność Ani Dąbrowskiej sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. W koncertowym repertuarze Artystki znajdują się również utwory, które są klasyką wszech czasów – niezapomniane piosenki wielkich artystów krajowego i światowego formatu. Te znakomite dzieła, poddane nowym aranżacjom i muzycznym inspiracjom, stanowią doskonałe zaproszenie do wspólnej zabawy i emocji!

Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: www.ticketclub.pl

The Voice: My podajemy artystę z programu, a Ty zgadujesz która to jego piosenka!

Pytanie 1 z 10
Która piosenka należy do Rafała Brzozowskiego?