Podobni?

Ania Dąbrowska z dziećmi na premierze bajki. Podobni do mamy?

2024-06-13 8:51

Ania Dąbrowska stara się chronić swoją prywatność. We wtorek 11 czerwca gwiazda pojawiła się na premierze produkcji "W głowie się nie mieści 2". Na wydarzenie przybyła ze swoimi pociechami - synem Stanisławem i córką Melanią, dla których był to debiut na salonach. Dzieci piosenkarki są już nastolatkami. Podobni do mamy?

Ania Dąbrowska dziś należy do grona najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Już od najmłodszych lat fascynowała się muzyką, dlatego zdecydowała się na edukację w szkole muzycznej w rodzinnym Chełmie w klasie kontrabasu. Później grała na gitarze basowej i była wokalistką 4 Pory RoQ, z który brała udział w licznych konkursach i przeglądach muzycznych, między innymi na Festiwalu Poezji Śpiewanej i Festiwalu Piosenki Francuskiej. Jej kariera nabrała tempa, kiedy w 2002 roku zdecydowała się na udział w pierwszej edycji talent show "Idol" emitowanego na antenie Telewizji Polsat. Zanim w 2004 roku wydała pierwszą solową płytę "Samotność po zmierzchu" nagrywała między innymi z Andrzejem Smolikiem i Krzysztofem Krawczykiem.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Marta Gałuszewska jako Ania Dąbrowska!

Ania Dąbrowska pokazała dzieci. Córka to kopia mamy!

Ania Dąbrowska związała się z Pawłem Jóźwickim, który zakochał się w niej niemalże od pierwszego wejrzenia, kiedy zobaczył jej występ w "Idolu". Później poznali się na gruncie zawodowym, a ich znajomość przerodziła się w związek. Para doczekała się wspólnie dwójki dzieci. W 2010 roku urodził się syn pary Stanisław, a w 2013 na świat przyszła córka Melania. Związek Ani Dąbrowskiej i Pawła Jóźwickiego nie przetrwał próby czasu, obecnie wokalistka sama wychowuje swoje pociechy. Stara się także trzymać je z dala od blasku fleszy i nie pokazuje się z nimi publicznie. Teraz zrobiła wyjątek i zabrała nastoletnie już dzieci na premierę drugiej części filmu "W głowie się nie mieści 2", która odbyła się we wtorek 11 czerwca w warszawskim kinie Helios Blue City. Trzeba przyznać, że Melania to niemalże wierna kopia swojej mamy!

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jak wyglądają pociechy Ani Dąbrowskiej!

Czy łatwo jest być mamą w Polsce? Gość: psycholog i psychoterapeuta Ewelina Małek. SuperZdrowi
Źródło: Ania Dąbrowska z dziećmi na premierze bajki. Podobni do mamy?