WonerS z najnowszym hitem 'Milion monet'. To nowy hit na TikToku!

i

Autor: materiały prasowe WonerS z najnowszym hitem 'Milion monet'. To nowy hit na TikToku!

WonerS z najnowszym hitem 'Milion monet'. To nowy hit na TikToku!

2022-11-29 10:06

Milion Monet to wyraźne zaakcentowanie wejścia w wiek nastolatka, zmiana stylu zarówno muzycznego jak i wizerunku WonerSa. Nowy singiel zdecydowanie wyszedł przed szereg i stał się hitem na TikToku. Sprawdźcie szczegóły.

Nowy singiel WonerS - Milion monet ma charakterystyczny zaczepny i taneczny bit. Utwór ma na celu zaznaczyć, że bogate życie nie musi wiązać się z narkotykami i hejtem, a może być częścią wspólnej zabawy. Jasny przekaz ja nie ruszam, ja nie Eskobar ma zmusić młodych ludzi do zastanowienia się czy warto sięgać po używki i ma być w pewnym sensie zachęceniem do takiego samego podejścia. 

Do klipu została zaproszona grupa najlepszych tik tokerów w tym bardzo znana ukraińska influencerka Anastazja Zakhandrevich, uwielbiany Ciapur czy bożyszcze nastolatek Sebastian Kowalczyk oraz tancerki z grupy Next Tomasza Barańskiego. W teledysku użyto złotego (mającego nawiązywać do bogactwa marką i kolorem ) Maserati, a także ekskluzywnej modowej i młodzieżowej odzieży. Nowy utwór można było już usłyszeć w przerwach technicznych na 4 edycji PRIME SHOW MMA w Szczecinie 26 listopada 2022 roku.

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi