Caroline Derpieński , Kuba Wojewódzki

i

Autor: AKPA

HIT TELEWIZJI

Widzowie zachwyceni Caroline Derpieński. Dała czadu u Kuby Wojewódzkiego

2023-09-06 9:23

To wydarzyło się naprawdę. Caroline Derpieński była pierwszym gościem na kanapie Kuby Wojewódzkiego w nowym sezonie jego show. Tuż obok niej zasiadł Marcin Hakiel, jednak to ona pozytywnie zaskoczyła widzów przed telewizorami. Widzowie są nią zachwyceni! Sprawdźcie dlaczego.

Kuba Wojewódzki rozpoczął nowy sezon swojego programu z przytupem. Jego pierwszymi gośćmi byli Caroline Derpieński i Marcin Hakiel. Mężczyznę widzowie z pewnością skojarzyli z Tańcem z Gwiazdami i małżeństwem z Kasią Cichopek, jednak w przypadku Caroline nie było tak łatwo. Kobieta znalazła się na świeczniku mediów całkiem niedawno i w moment zdążyła zrobić dookoła siebie ogromne zamieszanie, zyskując tym samym niesamowity rozgłos. Wszystko po kontrowersyjnej wypowiedzi na temat operacji, a także tego że jest narzeczoną 60-letniego miliardera z USA. Oprócz tego celebrytka ma na koncie awanturę z Katarzyną Nosowską, czy też spieranie się z Sandrą Kubicką. Gdy widzowie TVN dowiedzieli się, że Derpieński wystąpi w show Kuby Wojewódzkiego nie byli zachwyceni, a internet zalała fala negatywnych komentarzy. Wszystko zmieniło się jednak, gdy odcinek z celebrytką ujrzał światło dzienne.

Skolim wpadł do Radia SuperNova z ... kurą / wejście antenowe

Caroline Derpieński u Wojewódzkiego dała czadu

Za nami jeden z najbardziej kontrowersyjnych odcinków show Kuby Wojewódzkiego. Jak już wspominaliśmy, pierwszym gościem była Caroline Derpieński, którą internauci wielokrotnie oskarżali o kłamstwa na temat swojej kariery. Początkowo większość widzów była negatywnie nastawiona do promowania celebrytki w telewizji, jednak ich zdanie zmieniło się w momencie, gdy Derpieński usiadła na kanapie w programie. Celebrytka wystrojona w cekinową sukienkę Versace i z wielkim, wysadzanym diamentami zegarkiem na nadgarstku poradziła sobie z ripostami prowadzącego, choć początkowo widać było, że nie czuła się zbyt swojo. Wypowiedzi Caroline poprawiły humor wielu widzom, co świadczą o tym komentarze pojawiające się w sieci:

- Oglądałam i daję 100/10. Super odcinek i super wejście w nowy sezon! Brawo Kuba !

- Było jakby dollarsowo!!!! Kurde nawet mnie się podobało!!! A Caroline przy niej uśmiałam się do łez.... fajny odcinek!!!!

- Nie wiem skąd jest owa niewiasta ale zrobiła dobra robotę … dawno się tak nie uśmiałam oglądając Wojewódzkiego

Przegapiliście odcinek z Caroline Derpieński, a też chcielibyście się pośmiać i poprawić sobie humor? Powtórkę możecie obejrzeć w serwisie VOD Player.pl, gdzie dostępne są wszystkie odcinki.

Luksusowe życie Caroline Derpieński