KTO TO JEST?

Caroline Derpieński - partner, kiedyś, kto to, wiek, kariera, Instagram

2024-01-05 11:36

Kim jest Caroline Derpieński o której w ostatnich tygodniach jest naprawdę głośno? Kobieta w jednym z wywiadów przyznała, że przyjechała do Polski, by namieszać w show-biznesie i trochę pogwiazdorzyć. Ile ma lat? Czym się zajmuje i kto jest jej bogatym partnerem? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Kto to Caroline Derpieński? Zastanawiają się osoby, które natknęły się na wypowiedzi blondwłosej kobiety i poszukują o niej w sieci informacji takich jak: wiek, partner, kariera i nie tylko. Caroline Derpieński pojawiła się w polskim show-biznesie nagle i przez skandaliczne wypowiedzi, cały czas się w nim utrzymuje. Uwielbia pozować na ściankach w blasku fleszy w drogich kreacjach i udzielać szokujących wywiadów, między innymi na temat nietypowej operacji plastycznej. Jak sama o sobie mówi, jest polską modelką mieszkającą w Stanach Zjednoczonych, gdzie od 18 roku życia zrobiła spektakularną karierę. Mimo iż mało jest na to dowodów, media okrzyknęły ją "najpopularniejszą Polką w Miami". Caroline w rzeczywistości nazywa się Karolina Maria Derpieńska i pochodzi z Białegostoku. Jej matka jest Polką, zaś ojciec Amerykaninem. 

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Caroline Derpieński - wiek, wzrost

Ile lat ma Caroline Derpieński? Z informacji zamieszczonych w interecie możemy dowiedzieć się, że kobieta urodziła się 28 września 2000 w Nowym Jorku. Jak łatwo można obliczyć w 2023 roku skończyła 23. urodziny. Internautów zastanawia także to ile wzrostu ma Caroline Depieński? Celebrytka należy do grona wysokich kobiet i mierzy 178 cm wzrostu.

Caroline Derpieński - partner

Kim jest partner Caroline Derpieński? Celebrytka wielokrotnie podkreślała, że jej narzeczonym jest 60-letni milioner ze Stanów Zjednoczonych, jednak nigdy publicznie go nie pokazała. Kobieta określa mężczyznę wspaniałym człowiekiem, a w jednym z wywiadów ujawniła, jak doszło do ich zaręczyn. Caroline Derpieński zdradziła, że "tak" powiedziała na gorących Karaibach.

ZOBACZ TAKŻE: Caroline Derpieński u Wojewódzkiego. Internauci są oburzeni

Caroline Derpieński - operacja

Głośno o Caroline Derpieński zrobiło się w momencie, gdy udzieliła wywiadu na temat operacji. Polka zapowiedziała, że "dosztukuje sobie narząd męski", po to by zapewnić swojemu partnerowi większych doznań seksualnych. Kika dni później przyznała, że był to tylko żart.

Caroline Derpieński - bez makijażu

Jak bez makijażu wygląda Caroline Derpieński? Celebrytka pokazuje się na ściankach w mocnym makijażu, dlatego ciężko domyślać się jak wygląda bez niego. Na jej profilu w social mediach można jednak znaleźć zdjęcia, na których Caroline nie ma doczepionych sztucznych rzęs i jest najprawdopodobniej bez makijażu.

Caroline Derpieński - Instagram

Caroline Derpieński jest aktywna na Instagramie, gdzie na jej koncie widnieje 7,4 mln obserwujących. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej oficjalny nick @carolinederpienski. Caroline prowadzi także konto swojego psa, którego nazwa brzmi @morispom.