Julinek Park

i

Autor: materiały prasowe Julinek Park

Weekend cyrkowych żywiołów w Julinek Park. Co będzie się działo? [Harmonogram 14-15.05.2022]

2022-05-13 12:17

Weekend cyrkowych żywiołów w Julinek Park. Tym razem, wszyscy goście będą mogli przekonać się, jak ogromna siła drzemie w żywiołach! Sprawdźcie co będzie się działo w sobotę i niedzielę 14-15 maja 2022. Harmonogram atrakcji robi wrażenie!

Cztery najważniejsze żywioły świata to powietrze, woda, ogień i ziemia. Ziemia jest naszym domem, dlatego jest też uznawana za żywioł najbliższy człowiekowi – wiąże się przede wszystkim z siłą i zdrowiem. Woda pozornie wydaje się słaba, jednak gdy lepiej poznamy jej cenne moce, szybko zmienimy zdanie. Woda współpracuje z żywiołem ziemi i prowadzi walkę z żywiołem ognia, będąc symbolem naszego życia wewnętrznego. Z kolei żywioł ognia związany jest z przemianą, pasją, odwagą i temperamentem. Ostatnim z czterech żywiołów ziemi jest powietrze. Jest on wszechobecny, mimo to nie możemy go dotknąć ani zobaczyć. Kojarzy się głównie z wyobraźnią i intelektem.

Siła Żywiołów to wyjątkowe widowisko, które zostanie zaprezentowane przez Aerial Dance Studio już w ten weekend w Julinku. Podczas występu nie zabraknie zapierających dech w piersiach, powietrznych pokazach na rekwizytach aerialowych, takich jak m.in. trapez, koło, sześcian, szarfa wertykalna czy aerial tipi. O emocje na najwyższym poziomie zadbają artystki – Karolina Midura, Mariola Drzewek, Agnieszka Żukowska oraz Magdalena Sztencel.

W ten weekend odbędą się także:

- pokaz aerialowy

- warsztaty plastyczne

- warsztaty sportowe

- mini disco

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!

Julinek Park 14-15.05.2022 - HARMONOGRAM

  • 11:30 – Warsztaty plastyczne – NAMIOT ANIMACJI
  • 12:00 – Pokaz aerialowy – MAŁA SCENA
  • 13:00 – Warsztaty sportowe – NAMIOT ANIMACJI
  • 14:00 – Pokaz „Siła żywiołów” – DUŻA ARENA
  • 16:00 – Pokaz „Siła żywiołów” – DUŻA ARENA
  • 16:30 – Warsztaty plastyczne – NAMIOT ANIMACJI
  • 17:00 – Mini Disco – MAŁA SCENA
  • 17:30 – Pokaz „Siła żywiołów” – DUŻA ARENA

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

W parku działa również:

- Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury

- Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos

- Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla

- Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Julinek Park

i

Autor: materiały prasowe Julinek Park

Julinek Park - miejsce

Julinek Park to miejsce oferujące jakościową rozrywkę dla całej rodziny położone w Lesznie, ok. 30 km od Warszawy, w samym sercu Puszczy Kampinoskiej. Park rozrywki zlokalizowany jest na terenie dawnej bazy cyrkowej na obszarze prawie 30 ha. Znajduje się tam szereg atrakcji dla gości w każdym wieku, m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Do dyspozycji gości jest także wypożyczalnia rowerów i nowoczesnego sprzętu sportowego, strefa restauracji i punktów gastronomicznych oraz obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi. W drugiej połowie 2022 roku oferta parku zostanie rozszerzona o nowoczesną strefę wodną pod gołym niebem. Julinek Park to także miejsce występów cyrkowych i teatralnych znanych artystów z telewizyjnych talent-show, cyrkowców, akrobatów i aktorów. Więcej informacji: https://www.julinek.com.pl