Paznokcie Viki Gabor w ogniu krytyki. Fanka stanęła w obronie piosenkarki

i

Autor: AKPA Paznokcie Viki Gabor w ogniu krytyki. Fanka stanęła w obronie piosenkarki

Paznokcie Viki Gabor w ogniu krytyki. Fanka stanęła w obronie piosenkarki

2023-01-23 11:37

Viki Gabor jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w polskiej branży muzycznej. Niestety za swój dojrzały wygląd często musi mierzyć się z ostrą krytyką. Tym razem oberwało się jej za paznokcie, które mocno widoczne są na najnowszych zdjęciach. W obronie artystki stanęła fanka, która dosadnie skomentowała ostre słowa hejtera.

Viki Gabor ma 15 lat, a sukcesów może pozazdrościć jej każdy. Choć nie wygrała The Voice Kids, to brama do międzynarodowej kariery szeroko się przed nią otworzyła. Wygrała Eurowizję Junior 2019, wiele razy doceniana była w innych krajach, a dodatkowo dookoła niej gromadzą się fani nie tylko z Polski, ale i ze świata! Viki Gabor jest jeszcze nastolatką, jednak jej dojrzały wygląd mocno komentowany jest w sieci. Gwiazda codziennie musi mierzyć się z przykrymi słowami internautów i hejtem, który pojawia się pod zdjęciami i filmikami jakie dodaje na social media. W dzisiejszych czasach jest to bardzo niebezpieczne zjawisko, szczególnie wśród młodych osób, które momentami nie radzą sobie z niemiłymi słowami rówieśników. Warto w takim momencie zasięgnąć pomocy psychologa, porozmawiać z rodzicami i nauczycielami w szkole.

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Viki Gabor skrytykowana za paznokcie

Viki Gabor jest osobą publiczną, dlatego nic dziwnego że wszyscy śledzą jej każdy ruch. Niestety mimo sukcesów i tego, jak wielki ma talent, znajdą się tacy, którzy obrzucają ją niemiłymi słowami. Teraz wiele osób postanowiło przyczepić się do jej paznokci na Instagramie:

- Ładna z Ciebie dziewczyna ale zmień stylistkę paznokci 

- Boż kto ci robił paznokcie?!?!?

- Zrobiłaś z siebie starą dupę a pazurki masz jak pięciolatka... Brak stylu i pomysłu.... ???

Na szczęście Viki Gabor może liczyć na swoich fanów, którzy zawsze obronią ją przed hejterami:

- paznokcie jak paznokcie bardzo ładne nic ci do tego ☺️ ważne, że Viki się podobają

Hejt w ostatnim czasie jest ogromnym zjawiskiem w internecie. Pamiętajmy jednak, że słowa mają wielką moc i mogą kogoś bardzo mocno ranić. Pisząc obraźliwy komentarz, warto pomyśleć czy sami chcielibyśmy, żeby ktoś obrzucał nas takim błotem.

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor z wyjątkową licytacją na WOŚP 2023. Nie uwierzycie co przekazała na aukcję!

Listen on Spreaker.
Sonda
Czy doświadczyłeś hejtu osobiście?