Tribbs gościem programu SuperStar

i

Autor: Radio SuperNova Tribbs gościem programu SuperStar

Tribbs o Smolastym i początkach swojej kariery. Jak było naprawdę? [SuperStar]

2022-08-05 13:26

Tribbs to nowa twarz sceny DJ-skiej. To właśnie on współpracował z najlepszymi artystami w branży takimi jak Oliver Heldens, R3hab i nie tylko. Jesteście ciekawi jak zaczęła się jego kariera i jak współpracowało mu się ze Smolastym? Jeśli Wasza odpowiedź jest twierdząca, zerknijcie poniżej.

Kim jest Tribbs? Informacji na temat polskiego producenta muzycznego, poszukuje w sieci wiele osób. Tribbs to tak naprawdę Mikołaj Trybulec, który obecnie ma 26 lat. To nowa twarz sceny DJ-skiej, która ma sporo do zaoferowania. Tribbs współpracował z najlepszymi artystami w branży takimi jak Oliver Heldens, czy też R3hab. To jednak nie koniec jego sukcesów! Tribbs w ostatnim czasie postawił na klasykę polskiej muzyki, którą postanowił pokazać w popowej, nowoczesnej odsłonie. Po 'Balu wszystkich świętych' Budki Suflera, producent wziął na warsztat 'Dzieci wybiegły' Elektrycznych Gitar, a także niekwestionowany hit Krzysztofa Krawczyka - 'Ostatni raz zatańczysz ze mną'.

Mamy dla Was niespodziankę! Tribbs będzie gościem programu SuperStar. Artysta opowie o między innymi o tym, jak zaczęła się jego przygoda z muzyką dance, w którym muzycznym miejscu jest Polska, jak tworzy swoje piosenki i oczywiście o współpracy ze Smolastym. Tego nie można przegapić, dlatego włączajcie Radio SuperNova już w najbliższą niedzielę 7 sierpnia równo o godzinie 19. Tylko Wam zdradzi takie tajemnice!

Smolasty (Szybkie Pytania)