Tribbs - Szybkie Pytania

i

Autor: Radio SuperNova Tribbs - Szybkie Pytania

Tribbs na Fame MMA? DJ zdradził z kim NIE CHCE wylądować w klatce! [WIDEO]

2022-09-22 13:41

Zastanawiacie się z kim Tribbs chciałby zawalczyć na Fame MMA, a kogo nie chciałby spotkać raczej w klatce? Producent muzyczny zdradził nam to w Szybkich Pytaniach. Jednak jego wizyta w studiu Radia SuperNova obfitowała w jeszcze więcej, ciekawych pytań i odpowiedzi - przekonajcie się sami!

Tribbs czyli tak naprawdę Mikołaj Trybulec, to utalentowany artysta i wschodząca gwiazda na scenie DJ-skiej. Na co dzień zajmuje się produkcjami muzycznymi i ma na swoim koncie kilka hitów, które odświeżył klubowym rytmem. Mowa o kawałku "Bal wszystkich świętych" Budki Suflera oraz o klasyku Krzysztofa Krawczyka "Ostatni raz zatańczysz ze mną", który stał się po prostu hitem. Oprócz tego Tribbs tworzy treści na TikToka, gdzie zdobywa ogromne wyświetlenia i wiele komentarzy. To właśnie on odpowiedzialny jest za hit wakacji 2022, a mowa tu o remiksie dotyczącym Stegny.

Tribbs to nowa twarz sceny DJ-skiej, a piosenki, które tworzy szybko zostają okrzyknięte prawdziwymi hitami. Zastanawiasz się jakie skrywa tajemnice i jaki jest naprawdę? My już to wiemy, ponieważ wpadł do nas na Szybkie Pytania!

ZOBACZ TAKŻE: Piosenki które stworzył Tribbs, a Ty nie miałeś o tym pojęcia. Możesz być w szoku!

Sonda
Czy lubisz twórczość Tribbs'a?

Tribbs - Szybkie Pytania

Tribbs to gość kolejnego odcinka Szybkich Pytań, w których nie ma błędnych odpowiedzi! Producent muzyczny przed naszymi kamerami odpowiedział na wiele pytań, dzięki czemu poznaliśmy go jeszcze bliżej! Zastanawiacie się ile dla niego to duża kasa? Co mógłby jeść bez końca i z kim zawalczyłby w Fame MMA? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie w wideo poniżej.

Szybkie pytania - Tribbs