Szybkie Pytania- Roxie

i

Autor: Radio SuperNova

Kim jest chłopak Roksany Węgiel? Będziecie w TOTALNYM szoku! [WIDEO]

2022-09-08 12:53

Roksana Węgiel to idolka dzieci i młodzieży, a także chodzący talent. Jej karierę śledzą miliony osób, a sukcesów pozazdrości z pewnością niejedna starsza koleżanka z branży. Zastanawiacie się ile kasy wydaje Roxie na ubrania i kim jest jej chłopak? Gwiazda zdradziła nam to przed kamerami!

Roksana Węgiel to artystka, która dorasta na naszych oczach i to dosłownie! Jej karierę śledzimy od 2017 roku, kiedy to pojawiła się w pierwszej edycji programu The Voice Kids. Oczywiście nie mogło być inaczej. Roxie pod skrzydłami Edyty Górniak dotarła do finału, wygrywając całe show, a następnie pojechała do Mińska reprezentować nasz kraj na Eurowizji Junior 2018. Piosenka Anyone I Want to Be zachwyciła publiczność, a Roxie wygrała 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Kariera artystki nabrała tempa, a kolejne jej sukcesy można było ponownie podziwiać w telewizji. Roxie razem ze swoją przyjaciółką Oliwką Górniak zwyciężyły w show Dance Dance Dance, a następnie artystka dostała posadkę współprowadzącej program dla dzieci You Can Dance - Nowa Generacja.

ZOBACZ TAKŻE: Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z Cleo! Konkurs Startup Music wystartował!

Sonda
Roksana Węgiel - czy słuchasz jej piosenek?

Roksana Węgiel - Szybkie Pytania

Roksana Węgiel to gość kolejnego odcinka Szybkich Pytań. Artystka przed naszymi kamerami odpowiedziała na wiele pytań, dzięki czemu poznaliśmy ją jeszcze bardziej! Zastanawiacie się jaki jest jej ideał faceta? Co chciałaby przeżyć jeszcze raz i ile kasy wydaje na ciuchy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie w wideo poniżej. Paweł Wiszniewski nieźle ją przepytał!

Szybkie pytania - Roksana Węgiel