Thomas Anders

i

Autor: AKPA Thomas Anders

Thomas Anders - wiek, utwory, syn, żona, majątek, wzrost, Instagram

2023-06-23 20:47

Zastanawiacie się kim jest Thomas Anders? Mamy dla Was kilka ciekawostek! To niemiecki piosenkarz, kompozytor i producent muzyczny, który tak naprawdę nazywa się Bernd Weidung. Jak zaczęła się jego przygoda z muzyką? Ile ma lat i kim jest jego żona? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Thomas Anders - wiek, utwory, syn, żona, majątek, wzrost, Instagram: takich informacji o artyście poszukują internauci. Kim jest Thomas Anders? Odpowiadamy! Thomas Anders to tak naprawdę Bernd Weidung, który jest niemieckim piosenkarzem, jednak śpiewa w języku angielskim. Artysta znany jest przede wszystkim jako członek duetu Modern Talking, którym był w latach 1984-1987 i 1998-2003. Jego miłość do muzyki ujawniła się gdy był dzieckiem. Uczęszczając do szkoły podstawowej wykazywał duże zainteresowanie brzmieniami, dlatego nic dziwnego, że później zaczął pobierać lekcje gry na fortepianie. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się na dobre w 1980 roku, kiedy wygrał konkurs młodych talentów w Radiu Luxemburg i podpisał kontrakt z wytwórnią CBS. Wówczas wydał pierwszy singiel Judy, a potem poszło już z górki. Dziś jest znany w wielu krajach, a Polacy go uwielbiają! Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

Thomas Anders - wiek, wzrost

Ile lat ma Thomas Anders? Artysta urodził się dokładnie 1 marca 1963 w Münstermaifeld, więc jak łatwo można obliczyć ma 60 lat. Internautów ciekawi także wzrost artysty. Thomas Anders liczy 172 cm wzrostu.

Thomas Anders - żona, syn

Życie prywatne Thomasa Andersa ciekawi wiele osób. Okazuje się, że artysta na początku związany był z Norą-Isabelle Balling, z którą wziął ślub 27 lipca 1985 roku. Ich związek nie przetrwał jednak zbyt długo, ponieważ w 1999 rokudoszło do rozwodu. Rok później, a dokładnie 15 lipca 2000 roku, Thomas Anders ponownie się ożenił, a wybranką jego serca została Claudia Hess. Zastanawiacie się czy Thomas Anders ma dzieci? Odpowiadamy! Owocem jego związku z Claudią jest syn Alexander Mick, który przyszedł na świat 27 czerwca 2002 roku.

Thomas Anders - majątek

Majątek Thomasa Andersa ciekawi wiele osób. Choć jest to prywatna sprawa artysty, w mediach spekuluje się, że jego majątek może wynosić ogromną sumę pieniędzy. Za jeden koncert Thomas Anders może brać nawet 35 tysięcy Euro!

Thomas Anders - Instagram

Thomas Anders jest aktywny na Instagramie. Znajdziemy go bez problemu pod nazwą @thomasanders_official. Na jego profilu możemy znaleźć prywatne zdjęcia, jak i te zza kulis jego muzycznej kariery. 

Sonda
Lubisz piosenki Modern Talking?