The Voice Kids 5 - finaliści

i

Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP The Voice Kids 5 - finaliści

The Voice Kids 5 - WYNIKI. Kto wygrał 5. edycję muzycznego show?

2022-04-23 22:57

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Piąta edycja najgłośniejszego i najbardziej muzycznego show w Polsce dobiegła końca. Mowa o show The Voice Kids 5, dzięki któremu widzowie mogli usłyszeć nowe talenty. Kto zdobył miano najlepszego, dziecięcego głosu w Polsce? Kto wygrał 5. edycję The Voice Kids? Zwycięzca jest już znany!

The Voice Kids 5 - FINAŁ. Kto wygrał 5. edycję muzycznego show? To najbardziej poszukiwana informacja w sieci. Piąta edycja The Voice Kids dobiegła końca. Tygodnie muzycznych zmagań młodych talentów, wiele zaskoczeń, łzy szczęścia, ale także łzy smutku. Takie są zasady programu - ktoś musiał odpaść, aby ktoś mógł znaleźć się w finale. W piątej edycji show działo się naprawdę wiele! Trenerzy w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron dawali czadu prosto ze swoich czerwonych foteli. Nie można również zapomnieć o prowadzących, którzy wspierali młodych uczestników i zapowiadali każdy odcinek z ogromnymi emocjami.

Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Piąta edycja dobiegła końca, a widzowie poznali osobę, która dołączyła do grona zwycięzców z poprzednich edycji, mianowicie do Roksany Węgiel, Aniki Dąbrowskiej, Marcina Maciejczaka oraz Sary James.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids 5 - kto jest w finale? Kto i kiedy walczy o zwycięstwo?

The Voice Kids - do której drużyny pasujesz najbardziej?

Pytanie 1 z 4
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?

The Voice Kids 5 - kto wygrał?

Kto wygrał 5. edycję The Voice Kids? To żadna tajemnica! Nagroda główna w postaci statuetki, miana najlepszego głosu w Polsce oraz 50 000 złotych powędrowała do Mateusza Krzykały.

Mateusz Krzykała - kim jest?

Mateusz Krzykała to uczestnik oraz zwycięzca 5. edycji The Voice Kids. Z informacji zamieszczonych w internecie wiemy, że ma 13 lat. Urodziła się dokładnie 20 listopada 2008 roku. Mateusz Krzykała był w drużynie Cleo i to właśnie pod jej skrzydłami przed cały program szlifował swój wokal.