Juli Chan

i

Autor: materiały prasowe

CIEKAWOSTKI

Taylor Swift i Snoop Dogg mówią o "polskiej Arianie Grande". Okrzyknięto nią Juli Chan

2023-08-10 13:05

Juli Chan, czyli młoda i obiecująca wokalistka stanęła w ostatnim czasie w obliczu problemu porównań, ponieważ media wielokrotnie nazwały ją "Polską Arianą Grande". Artystka, którą widzowie Telewizji Polskiej znają bardzo dobrze z The Voice Kids, nie poddaje się niesprawiedliwym określeniom i postanowiła działać.

Aby przeciwstawić się porównaniom, Juli Chan stworzyła dwuminutowy film, który można obejrzeć na jej kanale YouTube. W filmie wokalistka, którą widzowie znają dobrze z The Voice Kids Polska, wykorzystała potencjał sztucznej inteligencji (AI) do generowania wypowiedzi takich postaci jak Taylor Swift, Snoop Dogg, Donald Trump i Miranda Priestly. Ikony pop kultury "sztucznie" wypowiadają się na temat Juli i jej rzekomego podobieństwa do Ariany Grande.

Chociaż wszystkie wypowiedzi w filmie zostały wygenerowane przez sztuczną inteligencję (AI), to przesłanie pozostaje prawdziwe: pozostań wierny sobie i swojej indywidualności. Juli Chan daje przykład, że każdy z nas jest wyjątkowy i nie warto być tylko kopią kogoś innego.

Ay Amor | Nowator | SuperNova Live

Juli Chan wykorzystuje sztuczną inteligencję

W dzisiejszych czasach temat sztucznej inteligencji nabiera coraz większego znaczenia. Za pomocą narzędzi takich jak Chat GPT można nie tylko tworzyć dowolne treści, ale także tworzyć autentyczne postacie, zdjęcia, tożsamości i głosy. Ponadto badania wykazują, że algorytmy sztucznej inteligencji mogą zastąpić ludzi w wielu zawodach, a sztuczna inteligencja może osiągać bardzo dobre wyniki na egzaminach.

Ostatnio również pojawiło się wiele informacji na temat fałszywych karier artystycznych, które od samego początku służyły do oszukiwania widzów i dziennikarzy. W przyszłości takie przypadki mogą stać się coraz trudniejsze do zidentyfikowania dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji.

Juli Chan swoim projektem pokazuje, jak można wykorzystać sztuczną inteligencję i jednocześnie podkreśla swoją tożsamość i unikalność. Jej postawa stanowi ważny głos w debacie na temat wpływu AI na przemysł rozrywkowy i zachęca do zachowania wewnętrznej spójności w świecie, w którym granice między prawdą a iluzją mogą się zacierać coraz bardziej.

Sonda
Czy sztuczna inteligencja jest groźna?