GWIAZDY

Życie prywatne Tatiany Okupnik. Nie wszyscy wiedzą, że artystka jest poważnie chora

2024-05-22 15:01

Oryginalna barwa głosu i niezwykła charyzma? Oczywiście pod tymi słowami kryje się ulubienica Polaków, czyli Tatiana Okupnik. Piosenkarka zyskała ogromną rozpoznawalność będąc wokalistką Blue Cafe i na dobre zapisała się w serca słuchaczy. Co słychać u artystki? Jej życie prywatne ciekawi wiele osób.

Tatiana Okupnik - wiek, wzrost, mąż, choroba: takie frazy najczęściej wyszukiwane są przez internautów w sieci. Tatiana Okupnik to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Ogromną rozpoznawalność przyniósł jej zespół Blue Cafe, którego była wokalistką przez sześć lat. Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że artystka na jednym ze spektakli została dostrzeżona przez Pawła Ruraka-Sokala, z którym w 1998 roku stworzyła zespół Blue Cafe i w którym grała do 2005 roku. Wiele osób zastanawia się dlaczego Tatiana Okupnik odeszła z Blue Cafe. Okazuje się, że wokalistka marzyła o tym by tworzyć własną muzykę i iść przez branżę solo. Oprócz występów na scenie Okupnik była między innymi jurorem w programie X Factor, a nawet uczestniczyła w trzeciej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie w parze z Tomaszem Barańskim zajęła drugie miejsce w finale. Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: QUIZ: Jesteś fanem Blue Cafe? Sprawdź się i dokończ ich piosenki

Co słychać u Tatiany Okupnik? Była wokalistka Blue Café przeszła małą metamorfozę

Tatiana Okupnik - wiek, wzrost

Ile lat ma Tatiana Okupnik? Piosenkarka urodziła się 2 września 1978 roku w Łodzi, więc jak łatwo można obliczyć ma 45 lat. Internauci poszukują w sieci także informacji na temat tego, ile wzrostu ma Tatiana Okupnik. To żadna tajemnica. Artystka mierzy około 152 cm wzrostu.

Tatiana Okupnik - mąż, dzieci

Czy Tatiana Okupnik ma męża i dzieci? Takie pytania pojawiają się w sieci od ciekawskich internautów. Artystka w 2013 roku w swojej ukochanej Łodzi poślubiła Michała Micielskiego, byłego koszykarza i menedżera Marcina Gortata. Owocem tej miłości jest córka Matylda, która przyszła na świat 15 sierpnia 2016 roku oraz syn Tymon, który urodził się w kwietniu 2018 roku.

Tatiana Okupnik - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Tatiana Okupnik? Tatiana Okupnik mieszkała dawniej nie tylko w Polsce, ale również w Stanach Zjednoczonych. Odką wróciła na stałe do kraju mieszka z rodziną w niewielkiej miejscowości nieopodal Łodzi.

Tatiana Okupnik - choroba

Na co choruje Tatiana Okupnik? Kilka lat temu artystka w wywiadzie z Dorotą Wellman wyjawiła, że choruje na zespół EDS, czyli zespół Ehlersa-Danlosa. EDS jest rzadką choroba spowodowana nieprawidłową budową podstawowych składników tkanki łącznej oraz zaburzeniami metabolicznymi. Niestety walka z tą chorobą jest trudna i co najgorsze obecnie nie istnieje jej skuteczne leczenie.

ZOBACZ TAKŻE: Co słychać u Tatiany Okupnik? Była wokalistka Blue Café przeszła małą metamorfozę

Tatiana Okupnik - utwory

Tatiana Okupnik przez lata była twarzą Blue Cafe. To właśnie z tym zespołem wylansowała wiele hitów jak na przykład numer "You May Be in Love" oraz "Do nieba. Do piekła". To jednak nie koniec. Artystka ma na swoim koncie również solowe kawałki takie jak "Tu i teraz" z Dawidem Podsiadło, "Oczy na zapałki", czy też "Puzzle".

Tatiana Okupnik - Instagram

Tatiana Okupnik jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub oficjalną nazwę konta, która brzmi @tatianaokupnik.