TANIEC Z GWIAZDAMI

Pudzianowski wspomina Taniec z Gwiazdami. "Baletnica 140-sto kilogramowa". Pokazał wideo!

2024-05-06 10:15

W 2008 roku Mariusz Pudzianowski miał szansę walczyć o kryształową kulę na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Niedawno powrócił do wspomnień i opublikował nagranie, które podpisał "Baletnica 140-sto kilogramowa", a Maciej Musiał nie mógł się powstrzymać od dodania pod nim komentarza!

Mariusz Pudzianowski lata temu był jedną z najpopularniejszych postaci w branży show-biznesu. Popularny strongman, który na linach ciągnął tiry, przerzucał wielkie opony i dźwigał ciężkie ciężary, stał się chodzącą legendą sportu. Jego losy w programie Siłacze, śledziła miliona widownia, a w 2008 roku wiele osób kibicowało mu w siódmej edycji programu rozrywkowego TVN - "Taniec z gwiazdami". Niedawno, gdy finał wiosennej edycji show Polsatu zbliżał się wielkimi krokami, Pudzian przypomniał sobie stare dobre czasy i opublikował nagranie z programu, w którym występował w parze z tancerką Magdaleną Soszyńską. Archiwalne nagranie rozbawiło jego fanów, a także Macieja Musiała, który w tym roku razem z Darią Sytą pojawił się na parkiecie tanecznego show.

ZOBACZ TAKŻE: Anita Sokołowska wygrała "Taniec z gwiazdami"! Oto wyniki wielkiego finału

"Taniec z gwiazdami". Wszystkie partnerki Rafała Maseraka. Z jedną połączył go płomienny romans

Mariusz Pudzianowski wspomina Taniec z Gwiazdami

Mariusz Pudzianowski choć nie tańczył rewelacyjnie, dotarł do samego finału "Tańca z Gwiazdami" i ostatecznie zajął drugie miejsce. To właśnie wtedy pokazał się wszystkim w roli Shreka i zatańczył freestyle, który zdecydowanie przeszedł do historii programu. Publikując i podpisując archiwalne nagranie, strongman pokazał, że ma do siebie ogromny dystans:

Baletnica 140-dziesto kliligramonwa. Hymmmm parę lat minęło. Trzeba mieć zawsze dystans do siebie a mi tego nie brakuje

Obojętnie obok nagranie nie przeszedł Maciej Musiał, który skomentował je następująco:

- Wspaniałość !

Pamiętacie udział Pudziana w "Tańcu z Gwiazdami"? Internauci pod nagraniem strongamana zaczęli wypowiadać się bardzo pozytywnie i stwierdzili, że jego taniec jako Shrek był genialny i jeden z najlepszych w historii programu!