Blue Cafe

i

Autor: AKPA

SPRAWDŹ SIĘ

QUIZ: Jesteś fanem Blue Cafe? Sprawdź się i dokończ ich piosenki

2024-05-06 13:43

Zespół Blue Cafe wylansował na przestrzeni lat wiele hitów. "Buena", "Czas nie będzie na nas czekał" i nie tylko! Czy potrafisz dokończyć hity, które kiedyś śpiewała Tatiana Okupnik, a dziś robi to Dominika Gawęda? Sprawdź się w naszym muzycznym quizie.

Blue Cafe to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w polskiej branży muzycznej. Został założony w 1998 roku w Łodzi przez Pawła Ruraka-Sokala i wykonuje muzykę pop z elementami funky, acid jazzu, soulu i rytmów latynoskich. Na początku istnienia grupy, Paweł zaprosił do współpracy wokalistkę Tatianę Okupnik, która koncertowała w Blue Cafe do 2004 roku. Na przestrzeni tych lat Blue Cafe wziął między innymi udział w krajowych eliminacjach do 48. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem "You May Be in Love", zajmując 3 miejsce oraz wylansował kilka kawałków. Do najbardziej rozpoznawalnych numerów Blue Cafe należy zdecydowanie numer "Do nieba, do piekła", a także "Czas nie będzie na nas czekał". Od 2005 roku w zespole główną wokalistką jest Dominika Gawęda. To ona zastąpiła Okupnik i od tamtej pory stale koncertuje z Blue Cafe.

10 piosenek dzięki którym Lady Pank jest popularny. Te hity pokochali Polacy!

QUIZ: dokończ piosenki Blue Cafe

Jesteś fanem Blue Cafe, a ich piosenki znasz na pamięć? Jeśli tak, zmierz się z naszym quizem i zobacz, czy potrafisz dokończyć muzyczne perełki, które wydali spod swoich skrzydeł na przestrzeni lat. Muzyczny quiz dostarczy ci prawdziwą rozrywkę!

ZOBACZ TAKŻE: Co słychać u Tatiany Okupnik? Była wokalistka Blue Café przeszła małą metamorfozę

Jesteś fanem Blue Cafe? Sprawdź się i dokończ ich piosenki

Pytanie 1 z 10
("Czas nie będzie na nas czekał"): Czas nie będzie na nas czekał, wiec wybaczmy sobie to...