Taniec z Gwiazdami

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami 2022 odcinek 6 - WYNIKI. Odpadła jedna z faworytek!

2022-10-03 22:07

Za nami 6. odcinek Tańca z Gwiazdami, a z parkietem musiała pożegnać się kolejna para, która otrzymała od widzów najmniejszą liczbę głosów. Kto zakończył swoją przygodę w poniedziałkowy wieczór 3 października? Werdykt zszokował widzów i internautów!

Taniec z Gwiazdami 2022 - kto odpadł w odcinku 6? To ciekawi wiele osób, które z jakiegoś powodu nie mogły obejrzeć kolejnego odcinka programu. Taniec z Gwiazdami od lat dostarcza wielu emocji i wrażeń. To wszystko przez muzykę, atrakcje zafundowane przez prowadzących, a także uśmiechniętych i zabawnych uczestników na parkiecie. Obecnie trwa 13. edycja tanecznego show, a na parkiecie swoje zmagania pokazują celebryci z branży modowej, telewizyjnej jak i muzycznej. Zdecydowanie najlepiej na parkiecie radzi sobie Natalia Janoszek, Jacek Jelonek, a także Wiesław Nowobilski, który zyskał miano ulubieńca widzów Polsatu. Program do tej pory opuścili kolejno: Łukasz Płoszajski, Krzysztof Rutkowski, Maja Włoszczowska, Agnieszka Litwin, Michał Mikołajczak. Kto odpadł w 6 odcinku Tańca z Gwiazdami?

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Taniec z Gwiazdami 2022 - odc. 6 WYNIKI

W poniedziałek 3 października z programem pożegnała się Jamala i jej partner Jacek Jeschke. Werdykt zaskoczył widzów i internautów, którzy sądzili, że Ukrainka zajdzie o wiele dalej. Jamala była jedną z faworytek do kryształowej kuli, a zdaniem wielu osób w 6. odcinku powinien odpaść ktoś inny.

ZOBACZ TAKŻE: Jamala - wiek, wzrost, Taniec z Gwiazdami, mąż, dzieci, Ukraina, Eurowizja, Instagram

- I teraz czekam jak ci wszyscy co mówili że ustawka i Ukraina wygra bo polityka będą odszczekiwać. Szkoda takiej dobrej pary

- To jakaś żenada, pracownik ekipy remontowej powinien odpaść

- Oszustwo. Powinien odpaść Wiesław. Był gorszy od Jamali. Zawsze odpada para która nie powinna

- Jaka szkoda, to naprawdę nie do uwierzenia, ze odpadli. Byli naprawdę jedną z najlepszych par!