Taniec z Gwiazdami 2022

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami 2022

Taniec z Gwiazdami 2022 - odcinek 3. Kto odpadł w poniedziałek 12 września?

2022-09-13 8:00

Taniec z Gwiazdami trwa w najlepsze. Za nami trzeci odcinek, podczas którego z programem pożegnała się kolejna para. Kto opuścił parkiet w poniedziałkowy wieczór 12 września? Kto otrzymał najmniej sms-ów od widzów? Werdykt jest już znany!

Taniec z Gwiazdami 2022 - kto odpadł w trzecim odcinku? Za nami kolejny, w sumie już trzeci poniedziałek, kiedy widzowie przed telewizorami mogli śledzić taneczne kroki uczestników najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Do tej pory z parkietem pożegnali się w pierwszym odcinku - aktor Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, natomiast w drugim decyzją widzów z programu odpadł Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska. W trzecim odcinku na parkiecie widzowie mogli podziwiać między innymi quickstepa, walca angielskiego, czy też sambę, które rozgrzewały ich zmysły! Według jurorów najlepiej na parkiecie poradzili sobie Jacek Jelonek i jego partner Michał Danilczuk, a także Natalia Janoszek i jej partner Rafał Maserak. Kto odpadł z programu w trzecim odcinku? Wyniki są już znane!

ZOBACZ TAKŻE: Werdykt Tańca z Gwiazdami oburzył internautów! Krzysztof Rutkowski NIE POWINIEN odpaść z programu?

Jak Łyse Konie #2 - Bereda&Szmajkowski

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w 3 odcinku? [12.09.2022]

Wszystko co dobre, szybko się kończy. To z pewnością może powiedzieć para, która opuściła 13. edycję Tańca z Gwiazdami. Decyzją widzów z programem w poniedziałek 12 września pożegnali się Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy. Widzowie są zaskoczeni, co można zauważyć w komentarzach.

ZOBACZ TAKŻE: Najfajniejszy uczestnik Tańca z Gwiazdami 2022 to... Na parkiecie kradnie całe show!

- Wielka szkoda bo pięknie tańczyli ?❤️

- Czy to żart?

- Nie oni powinni odpaść! Było co najmniej kilka słabszych par

- Ja nie wiem jak oni oceniają ale były pary gorzej tańczące ..np Karolinka Pisarkowa

- Dlaczego???? Byli super! To niesprawiedliwe?

Sonda
Taniec z Gwiazdami 2022. Której parze kibicujesz?