Aleksander Sikora, Marek Sierocki

i

Autor: AKPA Aleksander Sikora, Marek Sierocki

Aleksander Sikora poprowadzi Szansę na sukces 2022! Co z Markiem Sierockim?

2022-07-05 15:19

To nie żart! Aleksander Sikora znany z porannego programu Pytanie na Śniadanie, poprowadzi muzyczny talent-show Szansa na sukces. Już od września 2022 roku, będziemy mogli oglądać go w całkiem nowej roli! Co z Markiem Sierockim, który do tej pory był gospodarzem formatu? Znamy szczegóły!

Szansa na sukces 2022 - Aleksander Sikora nowym prowadzącym! Co z Markiem Sierockim? Szansa na sukces to muzyczny talent-show, który od lat gości na antenie Telewizji Polskiej. To właśnie tam narodziły się takie gwiazdy jak Ewa Farna, Kasia Stankiewicz, Justyna Steczkowska, Anna Wyszkoni, czy też Kasia Cerekwicka. W rolę prowadzącego kolejno wcielali się Wojciech Mann, Artur Orzech, natomiast gospodarzem formatu od 2021 roku jest Marek Sierocki. We wtorek 5 lipca 2022 roku, internet obiegła informacja, że nowym prowadzącym Szansa na sukces został znany i lubiany prezenter Aleksander Sikora, którego publiczność kojarzy z Pytania na Śniadanie, czy też z koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki.

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Aleksander Sikora nowym prowadzącym 'Szansa na sukces'

To już pewne! Aleksander Sikora stał się nowym prowadzącym formatu Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022. Oznacza to, że od września zobaczymy go na antenie Telewizyjnej Dwójki, gdzie będą odbywać się preselekcje do kolejnej edycji Konkursu Piosenki dla Dzieci. Przypomnijmy, że specjalny format Szansy na sukces, ma za zadanie wyłonić reprezentanta Polski na Eurowizję Junior.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - kiedy i w jakim kraju? Kto reprezentuje Polskę?

Szansa na sukces 2022 - co z Markiem Sierockim?

Od 2021 roku w rolę prowadzącego Szansy na sukces, wcielał się Marek Sierocki. Czy oznacza to, że dziennikarz na dobre zniknie z muzycznego formatu? Telewizja Polska uspokoiła fanów Sierockiego, pisząc że dziennikarz jak zawsze poprowadzi edycję związaną z Opolem. Myślicie, że Aleksander Sikora poradzi sobie w nowej roli? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej, co myślicie na ten temat!

Sonda
Szansa na sukces - czy Aleksander Sikora poradzi sobie w nowej roli?