Andrzej Piaseczny

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Tak wyglądają poranki Andrzeja Piasecznego z jego partnerem. Artysta nie owija w bawełnę

2024-03-07 9:42

Przez lata wiele osób zastanawiało się nad orientacją Andrzeja Piasecznego, na temat której długo się nie wypowiadał. Wszystko stało się jasne, gdy światło dzienne ujrzała piosenka "Miłość", a następnie gdy artysta udzielił wywiadu. Teraz Piasek postanowił zdradzić, jak wyglądają jego poranki u boku ukochanego. Romantycznie?

Andrzej Piaseczny od lat cieszy się nienaganną opinią wśród fanów. Ma ich wiele, a wszystko dzięki piosenkom, które wydał i sposobie bycia. Od lat wszyscy zastanawiali się jednak nad jego orientacją. Nie było wiadomo, czy jego serce jest zajęte, a sam artysta niechętnie się na ten temat wypowiadał. Oczy fanów Piaska, otworzyły się w momencie gdy miała miejsce premiera jego piosenki "Miłość". To właśnie wtedy zaświeciła się im lampka w głowie, a potwierdzeniem był wywiad, w którym Andrzej Piaseczny zdradził, że jego serce jest zajęte. Jego partner jest jednak tajemniczą i niepubliczną postacią, a artysta chce by tak zostało. Teraz jednak otworzył się przed mediami i ujawnił, jak wyglądają ich wspólne poranki.

eska2: Halina Frąckowiak kiedyś i dziś. Tak w młodości wyglądała słynna piosenkarka

Andrzej Piaseczny z partnerem. Tak wyglądają ich poranki

W piosence "Miłość" można usłyszeć między innymi o "dzieleniu życia tylko z nim". Fanom Andrzeja Piasecznego po tych słowach zapaliła się lampka w głowie, a sam artysta potwierdził to wyznanie w wywiadzie i wyjawił publicznie, że utożsamia się z podmiotem lirycznym w swojej piosence. W jednym z ostatnich wywiadów, Piasek zdradził jak wyglądają jego poranki z ukochanym:

- zbieramy się na śniadanie nie wcześniej niż o 10.30, chyba że muszę gdzieś wyjechać bardzo rano, wtedy uzgadniamy, czy jest sens podnosić się tak wcześnie. Zaczynamy od przytulania się, nie od śniadania. Serdecznie polecam - wyznał w wywiadzie dla serwisu Pomponik.

Andrzej Piaseczny choć mówi czasami o swoim życiu prywatnym, to chce żeby było owiane tajemnicą przed mediami i jego fanami. W końcu jak to się mówi - "szczęście lubi ciszę". Zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

ZOBACZ TAKŻE: Doda znowu rozbiła bank. Nagle padły wszystkie serwery. Internauci rzucili się na jej produkt!

Dokończ piosenki Andrzeja Piasecznego. Te hity pokochali Polacy

Pytanie 1 z 11
Albo chodź, przytul mnie, albo odejdź i przebacz...