Doda z Luną

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Doda znowu rozbiła bank. Nagle padły wszystkie serwery. Internauci rzucili się na jej produkt!

2024-03-05 12:32

Doda nie mogła patrzeć na to, jak próbki jej autorskich perfum "Luna" są sprzedawane za krocie i sama wypuściła perfumetki o pojemności 10 ml. Zaledwie 5 minut po wystartowaniu sprzedaży padły serwery. Ani gwiazda, ani jej informatycy nie mogli uwierzyć w to, co się stało. Artystka po raz kolejny rozbiła bank. Przygotowała też nie lada promocję na zapach!

Perfumy Dody narobiły niemałego zamieszania w sieci. Zapach "Luna" zadebiutował 15 lutego, w dniu 40. urodzin piosenkarki i okazał się kolejnym sukcesem na jej koncie. Nie tylko fani, ale i ludzie na co dzień działający w branży beauty rzucili się na produkt. Ten, jak mówi sama autorka, z pewnością nie zadowoli wszystkich. Tworząc "Lunę", Doda zainspirowała się swoimi ulubionymi zapachami, które do tej pory ze sobą mieszała. 

Pierwsze chwile z Luną są wyrafinowane, otulające i zniewalające. To koktail zmysłowości i potężnego charakteru - czytamy na stronie internetowej DODA D'EAU. 

Jako że nie każdy mógł pozwolić sobie na wydatek rzędu 287 złotych, a tyle kosztują perfumy, w sieci zaczęły pojawiać się próbki w niższych, ale biorąc pod uwagę ich ilość, jednak zaporowych cenach. To nie spodobało się Dodzie. Gwiazda postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i zaprezentowała perfumetki o pojemności 10 ml. Zainteresowanie było tak wielkie, że... padły serwery!

Przeczytaj: Doda uprawiała seks w programie TV. Została za to surowo ukarana!

Ramówka Polsatu Doda Wywiad Eska

Doda w szoku. Padły serwery!

Zainteresowanie autorskim zapachem Dody przerosło oczekiwania wszystkich. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet piosenkarka ogłosiła promocję -50 złotych i wprowadziła do sprzedaży perfumetki w promocyjnej cenie 49,99 złotych. Po 5 minutach od wystartowania sprzedaży serwery padły, a wszystkie flakoniki o pojemności 10 ml zostały wyprzedane. Artystka nie kryła zaskoczenia.

Jesteście niemożliwi! Nie wiem, jak to się stało! - napisała, dołączając screena z informacją, że produktu nie ma już w magazynie.

Wszyscy zainteresowani "Luną" mogą natomiast kupować jeszcze flakony o pojemności 50 ml. Te wciąż są na promocji za 237 złotych.

Źródło: Doda znowu rozbiła bank. Nagle padły wszystkie serwery. Internauci rzucili się na jej produkt!