sanah w trumnie

i

Autor: AKPA, tiktok/@natiqq

FANI PRZEŻYLI SZOK

sanah wjechała na koncert w... TRUMNIE. Fani piosenkarki w szoku!

2024-03-07 8:22

Ta artystka ma w głowie pełno pomysłów! Jak nie występ przed publicznością na bosaka i oddanie ulubionych obcasów w tłum, to teraz wejście na scenę w... TRUMNIE. To nie żart. Niedawno zrobiła to sanah, a internet aż huczy!

Uchodzi za najpopularniejszą artystkę w branży z głową pełną pomysłów. Mowa o sanah, która szturmem podbiła branżę muzyczną w 2020 roku, kiedy to pojawił się numer "Szampan". Piosenka w mgnieniu oka stała się hitem i do dziś gości na playlistach wielu osób. Od tamtego momentu artystka mocno rozwinęła skrzydła. Wydała wiele piosenek, odebrała wiele nagród i oczywiście wiele razy wystąpiła przed swoimi fanami. Co ciekawe, sanah jest jedyną gwiazdą w Polsce, która wyruszyła w podwójną trasę koncertową. Obecnie trwa jej bajkowa trasa, która na start oczarowała tarnowską publiczność. To co tam się wydarzyło, przejdzie do historii!

ZOBACZ TAKŻE: Doda znowu rozbiła bank. Nagle padły wszystkie serwery. Internauci rzucili się na jej produkt!

Ta dziewczyna ma głos jak sanah! Opadła nam szczęka, gdy ją usłyszeliśmy

sanah w trumnie - tak wjechała na scenę

Podwójna przygoda sanah składa się z części tanecznej "Dansingowej" oraz bardziej lirycznej "Poezyje i nie tylko...". Pierwszy taki koncert sanah zagrała w Tarnowie i już na początku zdążyła wielokrotnie zaskoczyć publiczność. Nie dość, że na początku oczom wszystkim ukazał się zamek, a lektor mówił o królewnie Zuzannie, to za chwilę sanah wjechała na scenę w... TRUMNIE. Tym posunięciem artystka zaskoczyła wszystkich, a nagrania z jej "wejścia" stały się viralami na TikToku. 

Z relacji fanów wynika, że koncert sanah rozkręcał się z każdą minutą i nie dość, że nie brakowało największych jej hitów, to jeszcze wszystkich wprawiała w zachwyt część dansingowa i zespół dęty, który wspierał sanah i tworzył razem z nią specjalne aranżacje jej piosenek. Jesteście zaskoczeni, że sanah wjechała na scenę w trumnie? Zobaczcie wideo!