Doda

i

Autor: AKPA Doda

Tak Doda wyglądała w wieku 16 lat. Szok - to naprawdę ona?

2022-11-18 11:22

Doda to bez żadnego ale, królowa polskiej sceny muzycznej. Dziś jest niesamowicie popularną artystką w branży, jednak gdy zaczynała przygodę z muzyką, wyglądała całkiem inaczej. Mając 16 lat była brunetką i spoglądając na zdjęcie sprzed lat, ciężko stwierdzić, że to naprawdę ona. Zobaczcie sami - będziecie w ogromnym szoku!

Doda jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek, ale także celebrytek w branży show-biznesu. Czego się nie dotknie, robi to perfekcyjnie, a w dodatku sprawia, że jest o niej zawsze bardzo głośno! Niedawno miała miejsce premiera jej programu Doda. 12 kroków do miłości, który można było oglądać w soboty na antenie Polsatu. Program zakończył się notując ogromną oglądalność i mimo iż artystka nie znalazła w nim miłości, to okazuje się, że jest obecnie bardzo szczęśliwa u boku nowego mężczyzny, z którym "igraszkowała w łóżku" publikując nagranie na Instagramie. Przypomnijmy, że Doda jest aktywna zawodowo od 2000 roku, kiedy to spośród setki kandydatek została wybrana na wokalistkę zespołu Virgin. Od 2007 roku rozpoczęła karierę solową, która trwa do dziś. Jednak czy wiesz, jak Doda wyglądała będąc nastolatką? Oglądając zdjęcia sprzed kilkunastu lat, ciężko powiedzieć, że to naprawdę ona!

Szybkie pytania - Doda

Doda - kiedyś i dziś

Zastanawiacie się jak wyglądała Doda będąc nastolatką? Zapomnijcie o blond włosach i wyrazistym makijażu. 16-letnia Dorota Rabczewska wyglądała kiedyś całkiem inaczej i nie zawsze była "Dodą". Na nagraniu poniżej, możecie zobaczyć jak artystka będąc nastolatką prezentowała się na scenie śpiewając piosenkę Hanny Banaszak - W moim magicznym domu. Czyż nie wygląda jak aniołek? :)

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak skończyła 50 lat i promienieje. Kiedyś wyglądała całkiem inaczej!

Sonda
Lubisz Dodę?