Doda

i

Autor: AKPA Doda

Doda pokazała "łóżkowe igraszki" z ukochanym. Jej fani są zachwyceni!

2022-11-16 11:15

Doda krok po kroku odkrywa karty dotyczące swojej nowej miłości. Choć nie znalazła ukochanego w swoim programie, to jednak okazało się, że jej serce skradł pewien brunet. Doda postanowiła pokazać wszystkim ich łóżkowe igraszki i okazuje się, że taki krok spodobał się jej wielu fanom.

Doda przez wiele tygodni poszukiwała szczęście w swoim programie Doda. 12 kroków do miłości, który emitowany był w telewizji Polsat. Choć artystce nie przypadł do gustu żaden kandydat, to koniec końców w ostatnim odcinku okazało się, że jej serce jest już zajęte. Piosenkarka zdradziła, że jest coś na rzeczy, jednak naznaczona złą przeszłością i doświadczeniami w związkach, nie zdradziła kto jest jej wybrankiem. Wiele osób zaczęło spekulować, że wybrankiem jej serca jest były partner Doroty Gardias - Dariusz Pachut, jednak Doda nie potwierdziła tych przypuszczeń. Teraz artystka zdecydowała pokazać "łóżkowe igraszki" ze swoją miłością, co bardzo zachwyciło jej wiernych fanów.

Szybkie pytania - Doda

Doda z partnerem w łóżku

Doda co jakiś czas decyduje się powoli odsłaniać karty i coraz śmielej pokazuje swoją nową miłość w mediach społecznościowych. Niedawno piosenkarka zamieściła na swoim TikToku humorystyczne wideo, na którym pokazuje "łóżkowe igraszki" z tajemniczym mężczyzną. Na nagraniu widać, jak Doda rzuca się na zaścielone, puste łóżko, a po chwili spod kołdry wysuwa się brunet, który mocno ją przytula. Fani Dody są przeszczęśliwi i mocno kibicują swojej idolce na nowej drodze jej życia.

- duuuuzo szczęścia ?? oby to ten właściwy ??? jak najwięcej bezwarunkowej miłości ???

- Szczęścia bo na to zasługujesz❤️

- zasługujesz na prawdziwą miłość! trzymamy za Ciebie, za Was kciuki ? niech Wam się wiedzie ? a ukochany niech dba, bo zdobył prawdziwy diament ?❤

Wideo stało się hitem internetu i na TikToku zgromadziło już ponad 1,5 miliona wyświetleń. Jak widać Doda promienie i jest naprawdę szczęśliwa, a my również przyłączamy się do szczerych gratulacji.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie, na którym tajemniczy brunet namiętnie przytula Dodę spod kołdry. 

Sonda
Lubisz muzykę Dody?