Szybkie Pytania - Gromee i Paweł Wiszniewski

i

Autor: Radio SuperNova Szybkie Pytania - Gromee i Paweł Wiszniewski

Szybkie Pytania - Gromee. Kto przychodzi w nocy do jego sypialni? WIDEO

2022-05-25 12:22

Gromee to jeden z najpopularniejszych producentów muzycznych nie tylko w naszym kraju, ale także w innych częściach świata! To DJ tworzący głównie muzykę dance, pop, house i EDM, który czego się nie dotknie - robi z tego prawdziwy hit! Zastanawialiście się kiedykolwiek jakie skrywa tajemnice? My już to wiemy, ponieważ odkrył karty w specjalnym odcinku Szybkich Pytań.

Szybkie Pytania to specjalny format Radia SuperNova, w którym największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej zdradzają swoje tajemnice. Przy pomocy czerwonego guzika losują numerki, pod którymi kryją się niebanalne pytania od Pawła Wiszniewskiego. Była już Bryska, MiłyPan, Viki Gabor, a także wielu innych artystów, którzy specjalnie dla Was odkryli swoje karty. Kolejną gwiazdą, która pojawiła się na ekranie jest Gromee - znany i uwielbiany producent muzyczny, a także jeden z popularniejszych DJ-ów nie tylko w Polsce, ale i na świecie. To on reprezentował Polskę w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji z Lukasem Meijerem, a ich piosenka Light Me Up zajęła 14. miejsce. Co ciekawe, singiel artystów pokrył się w Polsce podwójną platyną, a w dodatku grały go również rozgłośnie radiowe w różnych częściach Europy.

Gromee to gość kolejnego odcinka Szybkich Pytań. Przed naszymi kamerami odpowiedział na niebanalne pytania, dzięki czemu zdradził wiele tajemnic! Zastanawiacie się kto odwiedza go w nocy? Czemu nosi kapelusze i dlaczego uciekał do klubu przez balkon? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie w wideo poniżej!

Szybkie pytania - Gromee