Cleo, Steczkowska, Grzeszczak

i

Autor: AKPA

SPRAWDŹ SIĘ

Zaczynali od talent show, a dziś są gwiazdami. Rozpoznasz kto był w jakim programie?

2023-08-21 11:33

Te gwiazdy są dowodem na to, że ciężka praca popłaca i nigdy nie należy się poddawać. Byli w programach telewizyjnych, jednak albo nie przeszli dalej, albo nie zajęli podium. Kto oprócz Cleo i Sanah należy do tego grona? Sprawdź swoją wiedzę w quizie. Komplet punktów zdobędą tylko najwierniejsi fani artystów!

Zaczynali od talent show, a dziś są gwiazdami - kto należy do tego grona? Mowa o artystach, którzy przeszli długą drogę, by być w miejscu, w którym są dzisiaj. Nic nie spadło im z nieba, a na swój sukces zapracowali ciężką pracą. Czasami było z górki, jednak wiele razy musieli mierzyć się z przeciwnościami losu. Idealnym na to przykładem jest Cleo, która zanim stała się idolką dorosłych i młodzieży przeszła długą drogę. Artystka zanim rozpoczęła współpracę z Donatanem, w 2011 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu X Factor. Niestety jurorzy nie docenili piosenki Proud Mery w jej wykonaniu i nie przepuścili jej nawet do kolejnego etapu. Mimo porażki Cleo się nie poddała i dziś śmiało można nazwać ją wielką gwiazdą!

ZOBACZ TAKŻE: Co studiowała Cleo, Maryla Rodowicz, Michał Wiśniewski, Kasia Cerekwicka i inni? QUIZ

Miły Pan - kiedy jest niemiły (szybkie pytania)

W jakich programach tv były gwiazdy?

Cleo nie była jedyną, której nie udało się w muzycznym show. Podobną sytuację miała również Sanah, której początki nie należały do najlepszych. Wokalistka wzięła udział w castingu do The Voice of Poland, jednak nie przeszła nawet do etapu Przesłuchań w Ciemno. Co ciekawe była również w polskim i brytyjskim Mam Talent, jednak ani tu, ani tu jej się nie udało. Dziś jak widać robi ogromną karierę, a jej single od razu stają się wielkimi hitami! Kto jeszcze zaczynał swoją karierę od programów telewizyjnych? Niektórym się udało, a innym niestety nie ale takie jest życie. Sprawdźcie swoją wiedzę na ten temat w quizie poniżej.

Dobra zabawa gwarantowana!

Gwiazdy w programach telewizyjnych - kto był w jakim show?

Pytanie 1 z 10
Cleo była w programie...