Światełko do Nieba 2023 - GODZINA. O której jest pokaz na WOŚP 29 stycznia?

i

Autor: AKPA Światełko do Nieba 2023 - GODZINA. O której jest pokaz na WOŚP 29 stycznia?

Światełko do Nieba 2023 - GODZINA. O której jest pokaz WOŚP 29 stycznia?

2023-01-29 11:25

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku po raz 31. Cel jest szczytny, ponieważ fundacja Jurka Owsiaka ma zamiar zakupić nowoczesny sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Kluczowym momentem Finału co roku jest Światełko do Nieba. O której godzinie odbędzie się słynny pokaz? Jak będzie wyglądać?

Przed nami 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja z Jurkiem Owsiakiem na czele po raz kolejny organizuje zbiórkę, aby zebrać fundusze na szczytny cel. WOŚP w 2023 roku przeprowadza zbiórkę pod kątem sepsy i po raz pierwszy w historii za zebrane pieniądze zostanie zakupiony sprzęt, który posłuży każdej osobie. Będzie to nowoczesny sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Przypomnijmy, że rok temu fundacja WOŚP zorganizowała zbiórkę pod kątem okulistyki dziecięcej i łącznie zebrano 224 376 706 zł 35 gr i udało się pobić kolejny rekord! Charytatywna akcja WOŚP jak co roku obejmie cały kraj, jednak głównym punktem działań będzie plac przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie odbędzie się między innymi Światełko do Nieba.

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcje gwiazd. Cena rakiety Igi Świątek zwala z nóg!

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta

WOŚP 2023 - Światełko do nieba [GODZINA]

O której godzinie jest Światełko do Nieba? Zwieńczenie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nazywane jest także symbol Dobrych Aniołów. Słynny pokaz odbędzie się oczywiście w niedzielę 29 stycznia o godzinie 20:00. Przypomnijmy, że Światełko do nieba wysyłane jest nie tylko z Warszawy, ale także z innych miast w Polsce!

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

Sonda
WOŚP 2024 - czy wesprzesz zbiórkę?