Kolacja z Etną to nie żart. Gorąca artystka disco polo zaprasza na wyjątkowe spotkanie!

i

Autor: AKPA Kolacja z Etną to nie żart. Gorąca artystka disco polo zaprasza na wyjątkowe spotkanie!

Kolacja z Etną to nie żart. Gorąca artystka disco polo zaprasza na wyjątkowe spotkanie!

2023-01-13 15:56

Etna jest obiektem westchnień i nie ma się co dziwić. Piosenkarka disco polo wie, jak zwrócić na siebie uwagę i jak zawrócić panom w głowie. Teraz jest szansa na spotkanie z artystką i na zjedzenie przepysznej kolacji w jej towarzystwie!

Etna to popularna wokalistka disco polo, która zachwyca wszystkich swoją urodą. Piosenkarka nie dość, że zawsze prezentuje się w zjawiskowych stylizacjach to jeszcze odsłania to, czym natura ją obdarowała. Etna wie jak przykuć uwagę mężczyzn, dlatego często w teledyskach, na zdjęciach i na scenie, eksponuje swoje długie nogi. Joanna Kaczanowska, bo tak naprawdę nazywa się Etna, gromadzi dookoła siebie sporo wiernych fanów, którzy marzą o tym by spotkać ją na żywo. Teraz takie spotkanie będzie możliwe, a wszystko dlatego, że Etna postanowiła wspomóc 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ile kosztuje kolacja z artystką? Kwota pnie się ku górze!

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Gardias może zaśpiewać na Twoim weselu. Wystarczy, że spełnisz TEN warunek!

Marcin Czerwiński premiera piosenki California w Radiu SuperNova

Kolacja z Etną - WOŚP 2023

Wokalistka ma dobre serce i pokazywała to nie raz, dlatego i teraz postanowiła przyłączyć się do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trwa licytacja, której przedmiotem jest spotkanie z Etną. Artystka zaprasza zwycięzcę aukcji na spotkanie i rozmowę podczas bezalkoholowej kolacji w klimatycznej restauracji Enklawa w samym sercu Rynku Kościuszki w Białymstoku. Licytacja trwa do 30 stycznia 2023 roku. Chcielibyście zjeść pyszną kolację ze śliczną Etną?

ZOBACZ TAKŻE: Zmysłowa Etna odsłoniła biust. Internauci oniemieli! "Ale rakieta"