Wakacyjny SuperHit w Radiu SuperNova

i

Autor: materiały prasowe Wakacyjny SuperHit w Radiu SuperNova

SuperHit w Radiu SuperNova - wakacyjny konkurs czas start! [ZASADY]

2022-07-27 10:26

Wakacje to wyjątkowy czas, dlatego mamy dla Was konkurs z nagrodami. Co zrobić by wygrać? To banalnie proste! Wybierz swój ulubiony wakacyjny hit i podziel się związanymi z nim wspomnieniami. Na autorów najciekawszych historyjek, czekają nagrody. Szczegóły konkursu, znajdziesz poniżej.

SuperHit w Radiu SuperNova - wakacyjny konkurs czas start! Co zrobić by wygrać wyjątkowe nagrody? To banalnie proste! Wybierz swój ulubiony wakacyjny hit i podziel się związanymi z nim wspomnieniami. Być może przy tej piosence pocałowałeś ją pierwszy raz? Albo był to Wasz pierwszy taniec? A może złamałeś nogę na wakacjach i przeleżałeś cały urlop w łóżku słuchając tej piosenki? Na autorów najciekawszych wspomnień czekają muzyczne prezenty od Radia SuperNova!

Czas trwania konkursu: Wakacyjny konkurs SuperHit w Radiu SuperNova trwa od 20 czerwca (godz. 6:00) do 28 sierpnia 2022 roku (godz. 10:00).

Zgłoszenia do konkursu: Gdzie wysłać zgłoszenie? Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są poprzez specjalny formularz na stronie: superhit.radiosupernova.pl

Nagrody: Co jest do wygrania? Zwycięzca każdej edycji konkursu otrzyma nagrodę jaką jest głośnik bezprzewodowy o wartości 80,00 zł brutto.

Powodzenia! :)

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent