StartUp Music z Roxie Węgiel dobiegł końca. Wiktoria Kuszewicz zwycięzcą konkursu!

i

Autor: materiały prasowe StartUp Music z Roxie Węgiel dobiegł końca. Wiktoria Kuszewicz zwycięzcą konkursu!

StartUp Music z Roxie Węgiel dobiegł końca. Wiktoria Kuszewicz zwycięzcą konkursu!

2023-04-26 16:08

Czwarta edycja konkursu StartUp Music w Radiu SuperNova dobiegała końca, a my poznaliśmy zwycięzce. Naszą muzyczną zabawę i duet z Roxie Węgiel wygrała Wiktoria Kuszewicz. Kim jest dziewczyna, której głos skradł serce artystki od hitu "Miasto"? Poznajcie ją bliżej!

StartUp Music w Radiu SuperNova, to konkurs który cieszy się ogromną sympatią Polaków. To nie tylko dobra zabawa, spełnienie marzeń, ale także okazja do rozpoczęcia własnej kariery muzycznej! Za nami cztery edycje konkursu StartUp Music, które obfitowały w niesamowite emocje. Pierwszą odsłonę naszej zabawy z Cleo wygrała Natalia Kucharska, drugą z Michałem Wiśniewskim duet - Paulina Jurczak i Dominik Kudaj, a trzecią z Piotrem Cugowskim wygrała Ania Serafińska. To jednak nie koniec. We wtorkowe południe 25 kwietnia 2023 roku na antenie Radia SuperNova poznaliśmy zwycięzcę czwartej edycji StartUp Music z Roxie Węgiel! Kto skradł serce najpopularniejszej wokalistki w naszym kraju? To piękna i utalentowana Wiktoria Kuszewicz!

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1

Wiktoria Kuszewicz - kim jest zwyciężczyni StartUp Music 4?

Kim jest Wiktoria Kuszewicz, która wygrała czwartą edycję konkursu StartUp Music? Okazuje się, że nasza zwyciężczyni ma 20 lat, pochodzi z Opola i śpiewa od dzieciństwa. Odkąd pamięta zawsze chciała związać swoje życie z muzyką i śpiewaniem dla innych, a dodatkowo marzyła, by poprzez piosenki wyrażać emocje, które towarzyszą ludziom w ich codzienności. Co ciekawe, Wiktoria nagrała do tej pory kilka coverów, natomiast jej największym sukcesem jest to, że w sierpniu wydała swój pierwszy singiel "Bliżej siebie". Nasza zwyciężczyni śpiewa pod pseudonimem Larix i właśnie pod taką nazwą można znaleźć ją w social mediach, gdzie jest bardzo aktywna. To jednak nie koniec! Wiktoria pracuje nad swoim drugim utworem - tym razem w wersji anglojęzycznej, a także przygotowuje się do spotkania na żywo z Roxie Węgiel! Nagranie wspólnej piosenki i klip Roxie i Larix nastąpi na przełomie maja i czerwca.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski nagrał piosenkę z fanami. Efekt powala na kolana!