Viki Gabor

i

Autor: AKPA Viki Gabor

Viki Gabor miała poważne problemy ze zdrowiem. Wyszło na jaw na co chorowała

2023-04-25 9:28

Niedawno fani Viki Gabor dowiedzieli się, że artystka w dzieciństwie poważnie chorowała. Początkowo nie było wiadomo o jaką chorobę chodzi, jednak dziś wszystko stało się jasne. Mama nastoletniej gwiazdy opowiedziała, jaki horror przeżywali kilka lat temu. Takiej diagnozy nikt się nie spodziewał!

Choroba Viki Gabor wstrząsnęła Polskę. Nastoletnia artystka odkąd pojawiła się w The Voice Kids, nie schodzi ze sceny. Wydaje nowości, koncertuje, pojawia się w telewizji i oczywiście notuje ogromne sukcesy na swoim koncie. Choć mogłoby się wydawać, że jej życie usłane jest różami, to niestety nastolatka prawie codziennie musi mierzyć się z hejtem i dokuczliwymi komentarzami. Dodatkowo wyszło na jaw, że Viki Gabor miała w dzieciństwie poważne problemy ze zdrowiem, a jej kariera muzyczna mogła być zagrożona. Mama artystki wyjawiła całą prawdę w odcinku najnowszego serialu o życiu jej córki i zdradziła, z czym musieli się zmierzyć, gdy usłyszeli diagnozę. Co ciekawe, wcale nie chodzi o sprawy głosowe!

Ralph Kaminski mocno skrytykowany za suknię ślubną. Internauci nie mają litości

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Viki Gabor - choroba

Na co choruje Viki Gabor? Mama artystki wyjawiła całą prawdę w dokumentalnym serialu o swojej córce "Viki Gabor: Mój świat". Mieszkając w Hamburgu, rodzice nastolatki usłyszeli od lekarza szokującą diagnozę. Okazało się, że ich córka po urodzeniu nie reagowała na żadne bodźce słuchowe i nie było żadnej reakcji słuchowej. Padłą wówczas druzgocąca diagnoza, że Viki Gabor jest głucha! Mimo stresu i smutku, rodzice piosenkarki podjęli walkę o zdrowie córki i przez trzy lata jeździli wszędzie, gdzie tylko się da, żeby zawalczyć o słuch Viki. Z opowieści mamy artystki wynika, że postanowili wrócić do Polski, a nasi lekarze po zbadaniu artystki wpadli na to, że może to być stan zapalny. Jak się okazało, uszy Viki Gabor były zalane ropą i niestety była obawa, że ta ropa może się dostać do mózgu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i dziś Viki Gabor osiąga same sukcesy w branży muzycznej!

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor ma własne PŁATKI ŚNIADANIOWE. Ile trzeba zapłacić za opakowanie?

Sonda
Czy uważacie, że internauci przesadzają krytykując Viki Gabor?