Skolim

i

Autor: screen z YouTube/SKOLIM Official

Skolim był modelem? Za reklamy zarobił GRUBĄ KASĘ! [WIDEO]

2022-10-17 11:14

Skolim to nie tylko artysta od hitu Wyglądasz idealnie, ale także aktor, który wciela się w rolę Patryka w Barwach Szczęścia. Jednak czy wiesz, że zanim zdobył popularność w Polsce pojawiał się w reklamach na rynku zagranicznym jako model? Zarobił wtedy GRUBĄ kasę!

Skolim to tak naprawdę Konrad Skolimowski, który szturmem podbił polską branżę muzyczną. Jego wakacyjny numer Wyglądasz idealnie stał się nie tylko internetowym, ale także radiowym hitem i możecie go usłyszeć również na antenie Radia SuperNova. Piosenka doczekała się wielu pozytywnych opinii słuchaczy, a dowodem na to są wyświetlenia na YouTube, które przekraczają 84 miliony odsłon! Nie można również zapomnieć o kawałku Kiss Me Baby, który od września zdążył już wyrobić sobie miano hitu i w przeciągu miesiąca wykręcił ponad 17 milionów wyświetleń. Piosenki Skolima są także viralami na TikToku, a dźwięku chętnie używa coraz więcej osób. Okazuje się jednak, że zanim Skolim nagrywał piosenki i grał w polskich serialach, to... brał udział w nagrywaniu reklam. Nie uwierzycie dla kogo pracował!

ZOBACZ TAKŻE: Skolim - wiek, wzrost, Wyglądasz idealnie, żona, dzieci, Prime MMA, Instagram

Sonda
Lubisz piosenki Skolima?

Skolim - Szybkie Pytania

Skolim modelem? Na to wychodzi! Okazuje się, że artysta zarobił ogromną sumę pieniędzy występując w reklamach telewizyjnych i internetowych dla znanych marek odzieżowych i sportowych, które reklamują także znane gwiazdy piłki nożnej i nie tylko. Wizerunek Skolima pojawiał się w Belgii, Francji, Niemczech czy też w Holandii. Poniżej możecie obejrzeć Szybkie Pytania, w których artysta od hitu Wyglądasz idealnie, zdradził wiele tajemnic ze swojego życia. Niektóre odpowiedzi mocno zaskakują!

Szybkie Pytania - Skolim