Cleo

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Cleo

Cleo była wyśmiewana w szkole! Tak odgryzła się "koleżance"

2022-10-17 10:19

Cleo jest niesamowicie lubianą gwiazdą w branży muzycznej, jednak okazuje się że nie było tak zawsze. Gwiazda powiedziała wprost, że w czasach szkolnych była wyśmiewana i postanowiła odgryźć się koleżance, która uprzykrzała jej wtedy życie i odbierała pewność siebie. Co zrobiła Cleo? Wideo jest hitem internetu!

Cleo uchodzi za jedną z popularniejszych i najcieplejszych piosenkarek w Polsce. Na swój sukces pracowała bardzo długo i nawet gdy rzucano jej kłody pod nogi, to potrafiła wziąć się w garść, by spełniać swoje marzenia. Idealnym dowodem na to jest występ Cleo w X Factorze, gdy śpiewając piosenkę Proud Mary z repertuaru Tiny Turner, została skrytykowana przez jurorów. Mimo iż nie przeszła castingu, to przez ogromną pracę i zaangażowanie, wywalczyła sobie niesamowitą pozycję w branży muzycznej. Dziś Cleo jest niesamowicie lubianą gwiazdą, jednak okazuje się że nie było tak zawsze. Choć fani polskiej muzyki mocno ją pokochali, to za czasów szkolnych rówieśnicy potrafili jej mocno dokuczać.

Szybkie pytania - Cleo

Cleo była wyśmiewana w szkole

Młodzież w szkole musi mierzyć się z hejtem, wyśmiewaniem i dokuczaniem, co niestety źle odbija się na ich psychice. Przez takie zachowania druga osoba nie dość że czuje się gorsza, to dodatkowo potrafi stracić poczucie własnej wartości, a co najgorsze nabawić się depresji, która w obecnych czasach spędza sen z powiek niejednemu rodzicowi. Okazuje się, że Cleo będąc nastolatką nie miała w szkole łatwo. Gwiazda na najnowszym filmiku, który umieszczony jest na jej TikToku przyznała, że była wyśmiewana w szkole, ponieważ nie miała markowych ubrań.

Los bywa przewrotny ? nigdy nie dajcie sobie wmówić, że jesteście gorsi od innych bo nie stać Was na markowe ciuchy czy najnowszy model telefonu. Jak byłam w szkole nie miałam wiele, ale zawsze znałam swoją wartość, bo liczy się to jakim człowiekiem jesteś. ❤️? #motivation #selflove #głowadogóry- napisała Cleo pod swoim TikTokiem.

Jak widać los jest przewrotny, a dziś Cleo może być z siebie naprawdę dumna! Nie dość, że daje czadu na polskiej scenie muzycznej, to jeszcze jest chodzącą inspiracją dla niejednej osoby. Poniżej możecie zobaczyć, jak gwiazda odgryzła się "koleżance" ze szkolnych lat.

ZOBACZ TAKŻE: Konkurs Startup Music w Radiu SuperNova. Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z ICH TROJE!

Sonda
Lubisz muzykę Cleo?