Team X

i

Autor: screen z YouTube/TEAM X

Skład Teamu X 3 jest już znany?! Kim są nowi youtuberzy?

2022-04-22 9:42

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Druga oraz zdaniem internautów najlepsza edycja internetowego projektu Team X dobiegła końca. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło! Wielkimi krokami nadchodzi start Teamu X 3, w którym pojawią się nowe twarze. Kto to będzie? Czy skład nowej ekipy został już ujawniony? Sprawdźcie szczegóły.

Team X to internetowy projekt, który w 2019 roku stworzył youtuber Stuart Burton, znany wszystkim jako Stuu. Choć twórca zakończył karierę w internecie ze względów zdrowotnych i prywatnych, to jego dzieło wciąż trwa. Za nami druga edycja w której brali udział znani influencerzy - Natsu głowa projektu, która jako jedyna przeszła z Teamu X 1 do kolejnego sezonu, a także Patrycja Mołczanow, Monika Kociołek, Julia Żugaj, Czaro Nykiel, Karol Pieszko, Maciej Ejsmont, a także Leksiu, który kilkanaście tygodni przed oficjalnym finałem odszedł z projektu w wyniku głośnej afery.

Wszystko co dobre szybko się kończy. Zdaniem internautów drugi sezon Teamu X był najlepszy. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, ponieważ wielkimi krokami zbliżamy się do nowej ekipy, która zapisze się w historii polskiego internetu. Kto jest w Team X 3?

Sonda
Ekipa Friza czy Team X?

Team X 3 - nowy skład

Kto jest w Team X 3? To zastanawia fanów projektu, którzy z niecierpliwością czekają na oficjalne przedstawienie nowych uczestników. Niestety takiej informacji nie ma jeszcze na kanale youtuberów, jednak internauci są sprytni i obstawiają, kto ich zdaniem pojawi się w Teamie X 3. Oto ich typy:

  • Bartek Szydlik
  • Klaudia Sadownik
  • Kamila Łapa
  • Róża Wojtczak
  • Kuba

Skąd te podejrzenia? TikToker, który wytypował nowe twarze twierdzi, że są to nowi członkowie Teamu X 3, a dowodem na to jest to, że Stuu ze swojego drugiego, prywatnego konta obserwuje właśnie te osoby. Czy są to właśnie nowe gwiazdy internetu? Tego dowiemy się już niebawem, gdy pojawi się oficjalna prezentacja nowych uczestników. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Magda Bereda dba o planetę. Zbiera elektroodpady i segreguje śmieci.